reklamı kapat

POPÜLER

Jabra Elite 75t

Jabra Elite 75t için BİM kampanyası; işte kablosuz kulaklığın indirimli fiyatı

BİM bu hafta kablosuz kulaklık satın almayı düşünenler için indirim fırsatı sunuyor. Bizim de beğeniyle kullandığımız Jabra Elite 75t, 10 Aralık’ta BİM mağazalarında 779 TL‘den satışa sunulacak. Kulaklık şu anda 1.137 TL‘ye satılıyor.

Kablosuz kulaklık desteği piyasaya sunulduğunda aktif gürültü engelleme özelliğine sahip olmasa da daha sonrasında gelen bir güncellemeye bu desteğe kavuşmuştu. Bu sayede arka plandaki gürültüyü minimum seviyeye getiren kulaklık 4 adet mikrofonla geliyor. Pili tam olarak şarj edildiğinde 7,5 saate kadar ve şarj birimi ile toplamda 28 saate varan bir müzik deneyimi vadeden kulaklık, hızlı şarj özelliğine de destek veriyor. 15 dakika şarj edildiğinde 1 saate varan bir kullanım imkanı sunan kulaklık iOS ve Android’li cihazlarla uyumlu şekilde çalışıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Jabra Elite 75t suya dayanıklı mı?

Bluetooth 5.0 bağlantı teknolojisiyle mobil cihazlarla iletişim kurabilen kulaklık, IP55 koruma sertifikasına da sahip. Jabra, bisiklet binenler ve koşu yapanların güvenliği için HearThrough adını verdiği şeffaflık özelliğini de Jabra Sound+ uygulaması üzerinden sunuyor. Uygulamada aynı zamanda ekolayzır seçenekleri de yer alıyor. Güçlü bas performansıyla dikkat çeken kulaklığın detaylı incelemesini buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

OPPO’dan çok ilginç akıllı telefon konsepti