reklamı kapat

POPÜLER

Wonder Woman 1984

Wonder Woman 1984 fragmanında gizli kalan detay

Geçtiğimiz günlerde paylaşılan ilk Wonder Woman 1984 fragmanında dikkatlardan kaçan önemli bir detay yer alıyor. Üstelik bu aslında uzun zamandır beklenen bir şey.

Kısaca özet geçmemiz gerekirse, Wonder Woman’ın şimdiye kadar pek çok farklı silah veya araç kullandığını gördük. Ancak bunlardan en meşhur olanı görünmez jeti diyebiliriz. Eski DC çizgi romanlarında yer alan bu jet, Diana’nın ulaşım için kullandığı en önemli araçtı. Bu sayede fark edilmeden bir yerden farklı bir yere seyahat etmesi mümkün oluyordu. Bu yüksek hızlı jetin Themyscira’da üretildiğini biliyoruz. DC hayranları bu jetin ilk filmde yer almasını umuyordu ancak beklentiler boşa çıktı. Wonder Woman 1984 fragmanı ise meşhur görünmez jetin ikinci filmde geleceğini müjdeliyor. Ancak bunun için fragmanı dikkatli bir şekilde izlemek gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Wonder Woman 1984 fragmanındaki sürpriz

Wonder Woman 1984’ün fragmanında Diana ve Steve Trevor‘un ufak uçak gibi bir aracın içinde görüldüğü kısa bir sahne yer alıyor. Üstü açık olan bu araç sayesinde onların hızlı bir şekilde hareket ettiğini görüyoruz. Steve gördükleri karşısında çok şaşkın görünüyor. Diana ise bunu daha önce defalarca yapmış ve artık şaşırmıyor gibi bir ifadeye sahip. Aracın için de jet tarzında bir tasarıma sahip. İkilinin birlikte Wonder Woman’ın görünmez jetini kullandığı tahmin ediliyor. Jetin hikayeye nasıl dahil edileceğine dair bir fikrimiz yok. Bunun için 5 Haziran 2020’yi beklememiz gerekecek.

İlginizi çekebilir

Wonder Woman 1984’ün fragmanı