reklamı kapat

POPÜLER

Wonder Woman 1984

Wonder Woman 1984 fragmanıyla 80’lere dönüyoruz [İzle]

DC çizgi romanlarından uyarlanan Wonder Woman 1984 sonunda ilk fragmanıyla karşımıza çıkıyor. Böylece hem Wonder Woman’a kavuşuyoruz hem de yeni filmin kötüsüne yakından bakma fırsatı elde ediyoruz.

Daha önce paylaşılan bilgiler doğrultusunda Wonder Woman’ın hikayesinin Soğuk Savaş dönemine taşınacağını zaten biliyorduk. Fragmanda da 80’lerin havası hakim. Karakterlerin giyiminde, etrafın görünümüne, değişen anlayıştan fragmanda kullanılan müziğe kadar her şey 80’ler diye bağırıyor. Uzun zamandır yalnız olan Diana kendini farklı bir durumun içinde buluyor.

Wonder Woman 1984 filminin kötüleri

Diana ile Barbara Ann Minerva’nın tanışmasına ve arkadaşçıl bir sohbet içine girmesine şahit oluyoruz. Fakat onun sonradan Cheetah‘a dönüşeceğini bildiğimiz için bu durumun devam etmeyeceğini tahmin etmek zor değil. Barbara Ann Minerva, İngiliz bir arkeolog. Kayıp şehir Urzkartaga’yı bulmasının ardından antik bir ritüel sonrası bedeni Cheetah tanrıçası tarafından ele geçiriliyor. İşler de bu noktadan sonra değişiyor. Wonder Woman 1984 filminin diğer kötüsü de Pedro Pascal’ın hayat verdiği Maxwell Lord. Onun güç elde etme çabası ve yaptıkları ilk filmin finalinde öldüğünü gördüğümüz Steve Trevor‘un hayata dönmesine sebep oluyor. Fakat bu durum kalıcı mı, yoksa geçici mi, bilmiyoruz. Justice League döneminde öğrendiklerimizi düşünürsek, bu durumun geçici süreli olduğunu tahmin ediyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başrolünde Gal Gadot’un yer alacağı Wonder Woman 1984 filminde Chris Pine, Kristen Wiig, Pedro Pascal, Connie Nielsen ve Robin Wright yer alıyor. Patty Jenkins’in yönettiği film 5 Haziran 2020‘de vizyona girecek. İlk fragmanı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.