reklamı kapat

POPÜLER

Wonder Woman 1984

Wonder Woman 1984 fragmanı sonrası şaşırtan DC söylentisi

Wonder Woman 1984 filminin ilk fragmanıyla karşımıza çıkmasının ardından DC hayranlarını heyecanlandıran yeni bir söylenti gün yüzüne çıktı. Eğer söylenenler doğruysa Amazonların geçmişini anlatan yeni bir film yolda olabilir.

Bildiğiniz gibi Wonder Woman’ın hikayesinin en gizemli yanlarından biri Themyscira Amazonları. İlk filmde Themyscira’yı kısa süreliğine de olsa görme fırsatı yakalamıştık. Onların dünyadan kopuk, bir fanus içinde yaşadığını ve dünyanın geri kalanının yaşadıklarından bihaber olduklarını görmüştük. Onların yanından ayrılık insanlara yardım etme kararı veren Diana da bir daha Themyscira‘ya dönemedi.  Onların Wonder Woman 1984’le beyaz perdeye geri dönmesini bekliyoruz. Ancak asıl söylenti çok daha ilgi çekici.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Wonder Woman 1984 sonrası yeni proje

The Mary Sue sitesinin haberine göre Warner Bros. stüdyoları Wonder Woman’ın da bir parçası olduğu Themyscira’yı ayrıca filmleştirmek istiyor. Wonder Woman’ın yönetmeni Patty Jenkins‘in de bu filmin yapımcıları arasında yer aldığı iddia ediliyor. Söylentiler Brezilyalı bir gazetecinin Twitter paylaşımına dayanıyor. Gazeteci bu tweetinde “Patty Jenkins, Warner Bros’un Amazonlarla ilgili bir film çekmek istediğini doğruladı. Ancak filmin yönetmenliğini o üstlenmeyecek. Projede sadece yapımcı olarak yer alacak. Henüz başka bir detay yok.” sözleri yer alıyor.

Wonder Woman 1984 sonrasında Themyscira Amazonlarının hikayesinin beyaz perdeye taşınma ihtimali DC hayranlarını şimdiden heyecanlandırdı. Onların dünyasına yakından bakmak için sabırsızlanıyoruz. Bu yüzden söylentilerin doğru çıkmasını istiyoruz.

İlginizi çekebilir

Wonder Woman 1984’ün fragmanı