reklamı kapat

POPÜLER

Wonder Woman 1984

Wonder Woman 1984 filminin kötüsü hakkında ilk açıklamalar

DC hayranlarının merakla beklediği Wonder Woman 1984 filminin kötüsü Maxwell Lord olarak. Peki ekip çizgi romanlardan tanıdığımız bu karakteri nasıl özetliyor?

Gal Gadot‘un rol alacağı Wonder Woman 1984’ün gelecek senenin en heyecan yaratan işlerinden biri olduğunu söyleyebiliriz. Bunun en önemli sebeplerinden biri ilk filmin çok beğenilmiş olması. Ardından Chris Pine’ın hayat verdiği Steve Trevor’ın gizemli bir şekilde geri dönecek olması da büyük merak yaratıyor. Herkes bunun Pedro Pascal tarafından canlandırılan Maxwell Lord sayesinde mümkün olacağını düşünüyor. Peki Max Lord nasıl bir kötü? Gal Gadot bu soruya şu sözlerle yanıt veriyor: “Pedro Pascal ile çalışırken keyifli pek çok anımız oldu. Ancak aklıma ilk gelen Diana ve Maxwell’in ilk sahnesi diyebilirim. Diğer sahneler hakkında konuşmam zaten pek mümkün değil. Diana Prince’in Max Lord ile tanıştığı sahneyi şöyle özetleyebilirim: Diana şimdiye kadar onun gibi birini tanımamıştı.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Wonder Woman 1984 kötüsü nasıl biri?

Wonder Woman’ın yönetmeni olarak tanıdığımız Patty Jenkins ise bizlere daha detaylı bilgiler veriyor. “Maxwell Lord filmin geçtiği zaman dilimiyle birebir örtüşen bir karakter. Onun döneminde reklamların kralı olduğunu söyleyebilirim. Amacı insanlara bir rüyayı pazarlamak. Başarılı olmak için yapmayacağı hiçbir şey yok. Fakat istediğini elde etmenin, o şahaneliğe ulaşmanın bir bedeli oluyor. Maxwell Lord’u ancak böyle özetleyebilirim.”

Maxwell Lord ile elde ettiğimiz ilk bilgiler Wonder Woman 1984 filmine dair merakımızı iyice artırıyor. Umuyoruz Pedro Pascal’ın karakteri izleyicilerin aklında yer eden kötülerden biri olur.

İlginizi çekebilir

Wonder Woman 1984’ün fragmanı