reklamı kapat

POPÜLER

Wonder Woman 1984

Açıklığa kavuşan Wonder Woman 1984 gizemi

Önümüzdeki sene izleyici karşısına çıkacak olan Wonder Woman 1984 filmine dair merak edilen bir detay Patty Jenkins‘in paylaşımı sayesinde netlik kazandı.

Batman v Superman ve Justice League filmlerinde de seyrettiğimiz Wonder Woman’ın yakın zamanda geri döneceğini bir süredir biliyorduk. Yönetmenliğini Patty Jenkins’in üstlendiği filmde Gal Gadot geri dönüyor. İkinci solo macerasında ona Chris Pine, Kristen Wiig, Pedro Pascal, Connie Nielsen, Robin Wright ve Gabriella Wilde gibi isimler eşlik ediyor. Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan bilgiler doğrultusunda biliyoruz ki Wonder Woman 1984’nin ilk fragmanı CCXP Sao Paulo’da gösterilecek. Bu da ilk tanıtıma 8 Aralık‘ta kavuşacağımız anlamına geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Wonder Woman 1984 kötüsü netleşti

Daha önceden paylaşılan bilgiler doğrultusunda filmin 1980lerde, özellikle de Soğuk Savaş döneminde geçtiğini biliyoruz. Diana Prince bu sefer cephede değil, politik olarak yürütülen bir savaşın sonlandırılması için harekete geçecek gibi görünüyor. Filme dair en fazla merak edilen detaylardan biri de Game of Thrones ve Narcos ile tanınan Pedro Pascal‘ın hangi karaktere hayat vereceğiydi. Şimdiye kadar çeşitli söylentiler gündeme gelse de, onun karakterine dair gizemi çözen Patty Jenkins‘in paylaşımı oldu. Yönetmen Twitter hesabından ufak bir çizgi roman karesi paylaştı. Üstüne de “Merhaba… Max #WW1984” açıklamasına yer verdi. Böylece söylentilerin doğru olduğu anlaşıldı. Pedro Pascal filmin kötüsü Maxwell Lord‘u canlandıracak. Wonder Woman 1984 filminin kötüsü olacak. Onun Steve Trevor’u hayata döndüren kişi olduğu düşünülüyor.

İlginizi çekebilir

Justice League fragmanı