reklamı kapat

POPÜLER

bulls elektrikli bisiklet
bulls elektrikli bisiklet

Bulls’tan hemen her yola uygun tam 18 yeni elektrikli bisiklet

Elektrikli bisiklet pazarı inanılmaz hızlı şekilde büyümeye devam ediyor. Bu konuda 2020 ürün gamını tanıtan ünlü üretici Bulls, çıtayı çok yükseltiyor.

Bulls‘un 2020 elektrikli bisiklet ailesi başlıkta da belirttiğimiz gibi tam 18 yeni modelden oluşuyor. Bu kadar fazla model ile çıkış yaparak ciddi şekilde ses getiren firma, açık şekilde herkese ve her yola uygun bir model sunuyor. Ürün gamına baktığımız zamanda oldukça etkileyici bir dağ bisikletleri, ince lastikli yarış bisikletleri ve gündelik kullanıma yönelik birçok model karşımıza çıkıyor. Güçlerini yenilikçi FAZUA motor sisteminden ya da Bosch‘un yeni nesil elektrikli motorundan alan ve 625 Wh’a kadar özel pil paketleriyle gelen modeller, bu açıdan uzun ömürlü ve aynı zamanda yüksek performanslı birer seçenek oluşturuyor. Hazırlanan DESERT FALCON EVO modeliyle 45 m/s gibi yüksek bir hız sunan Bulls, bu gelişmiş elektrikli bisiklet modellerinde disk frenler kullanıyor ve en yüksek kalitede malzemelerin tercih edildiğini aktarıyor. Gelişmiş bisikletler etkili şekilde pedal desteği sağlayabiliyor deniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bulls elektrikli bisiklet modelleri sadece fiyat konusunda üzüyor

Firma bu gelişmiş modellerini elbette ucuza satmıyor. Şirketin resmi sitesine baktığımız zaman 2019 ürün gamı için en düşük modelin 1.999 euro seviyesinde satıldığını görüyoruz. Bu fiyat gelişmiş modellerde 9.999 euro gibi inanılmaz bir seviyeye kadar çıkıyor. Ancak bu üst seviye modeller direkt olarak profesyonellere hitap ediyor. 2020 modellerinin ise daha da pahalı olabileceği söyleniyor.

İlginizi Çekebilir

Bu da çok daha dikkat çeken bir elektrikli model