reklamı kapat

POPÜLER

Vintage Electric 2020 Cafe, elektrikli bisiklet pazarında ses getirdi
Vintage Electric 2020 Cafe, elektrikli bisiklet pazarında ses getirdi

Vintage Electric’den retro çizgide yeni elektrikli bisiklet: 2020 Cafe

Vintage Electric firması elektrikli bisiklet pazarına yeni bir model daha ekledi. Dikkat çeken 2020 Cafe modeli geniş bir kitleye hitap ediyor.

Vintage Electric firmasının elektrikli bisiklet modelleri her zaman ses getirmeyi başarıyor. Retro tasarımı çizgisini geleceğe taşıyan şirketin bisikletleri arasına kısa süre önce yeni 2020 Cafe modeli de dahil edildi. Firmanın ikonik çizgisini devam ettiren ve bu açıdan bizce çok şık görünen model, bünyesinde 750 watt gücünde bir motor barındırıyor ve sürekli pedal desteğiyle kolay şekilde 45 km/s hıza çıkmanıza yardımcı oluyor. Pedal desteğiyle özellikle yokuş çıkarken büyük kolaylık getiren 2020 Cafe, sürüş tarzına bağlı olarak 32 ila 97 km arasında bir menzil getiriyor. Bünyesinde 48-V/10.4-Ah pil yer alan model, gidonundaki ufak ekrandan birçok konuda anlık olarak bilgi verebiliyor. Yerleşik bir aydınlatma sistemine de sahip olan şehir içi kullanım odaklı elektrikli bisiklet,  29 inç jantlar üstüne kuruluyor ve tek kişilik tasarlanmış durumda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Vintage Electric 2020 Cafe, elektrikli bisiklet pazarında ses getirdi

Peki modelin fiyatı ne kadar? Burada maalesef düşük bir fiyattan bahsedemiyoruz. Elektriki bisikletin açıklanan fiyatı tam 3.995 dolar seviyesinde yer alıyor. Üç farklı boyut ve iki farklı renk seçeneği bulunan modelin tüm detaylarına burada ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

OPPO’nun ilk akıllı saati ile tanışın