reklamı kapat

POPÜLER

2020 TAG Heuer Connected akıllı saat

TAG Heuer, yeni akıllı saat serisiyle fiyat konusunda sınırları zorluyor

Lüks akıllı saat üreticilerinden TAG Heuer, Connected serisi yeni akıllı saat ailesiyle  gerçekten fiyat konusunda sınırları zorluyor.

TAG Heuer, 2020 Connected serisinde toplam dört farklı ana model sunuyor. Tüm detayları direkt olarak burada yer alan saatler, genel olarak oldukça şık görünüyor. Dış görünüşleri normal bir lüks saat izlenimi oluşturan yuvarlak kasalı modeller, yukarıda da dediğimiz gibi özellikle fiyatlarıyla nefes kesiyor. Başlangıcın 1.800 dolardan yapıldığı Connected serisi, tam 2.350 dolara kadar çıkıyor. Ortak olarak Google’ın WearOS işletim sistemi üstüne kurulan modeller, 45 mm kasaya sahip ve tahmin edebileceğiniz üzere yüksek kaliteli dokunmatik OLED ekranlar üstüne kuruluyor. Metal ya da silikon kayışlar ile gelen saatler, yerleşik olarak bir GPS taşıyor, nabız ölçebiliyor ve sporları tanıma özelliğiyle her kalemde aktivite takibi yapabiliyor. Fiziksel butonlarıyla hızlı kontrol sunan ürünler, güçlerini Snapdragon Wear 3100 işlemciden alıyor ve 430 mAh pile normal kullanımda yaklaşık 20 saatlik bir pil ömrü sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2020 TAG Heuer Connected akıllı saat serisi çok kısıtlı bir kitleye hitap ediyor

Bu açıdan bu modellerin kolay kolay Türkiye’ye de gelmesi beklenmiyor. Özelliklerinden çok markaya ve üst düzey gövde kalitesine para ödenen modeller, lüks akıllı saat pazarının en yeni seçenekleri olarak pazardaki yerlerini almış durumda.

İlginizi Çekebilir

OPPO imzalı ilk akıllı saat modeli ile tanışın