reklamı kapat

POPÜLER

Tag Heuer Connected Limited Edition Super Mario

Tag Heuer, Super Mario temalı özel bir akıllı saat hazırladı

Saat dünyasının en büyük isimlerinden Tag Heuer, bu sefer karşımıza hazırladığı Super Mario temalı akıllı saat ile çıktı.

Dünyanın en bilindik karakterlerinden Super Mario temelli Tag Heuer akıllı saat, genel olarak oldukça standart bir tasarıma sahip. Firmanın Connected serisinde yer alan saat, farkını sadece taşıdığı Mario özel temalar ve saat arayüzleriyle koyuyor.

Aktarıldığı kadarıyla Nintendo ortaklığıyla hayat bulan saat, bünyesinde interaktif olarak çalışan animasyonlar barındırıyor. Sabah uyandığınız zaman sizi selamlayan Mario, belirli yürüyüş hedeflerinizi geçtiğiniz zaman daha farklı animasyonlar ile karşınıza çıkıyor.

Super Mario dünyasının geçmişine kadar giden çok sayıda içerik ile donatılan akıllı saat, temel olarak Google imzalı Wear OS işletim sistemi üzerine kuruluyor.

45 mm gövde boyutu ve 86 gramlık ağırlığı bulunan metal akıllı saat, elbette su geçirmiyor ve 430 mAh piliyle bir günü Mario ile beraber dolu dolu geçirmenize aracılık ediyor.

Tam adı Tag Heuer Connected Limited Edition Super Mario olan model, firmanın resmi açıklamasına göre sadece 2 bin adet üretilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Super Mario temelli Tag Heuer akıllı saat elbette ucuz değil

Firmanın hiçbir saati ya da akıllı saat modeli gibi Mario’nun merkezde yer aldığı akıllı saat de fiyatıyla kısıtlı bir kitleye hitap ediyor. Ürün için 2.150 doların gözden çıkarılması gerekiyor.

Bu saatin bu fiyat etiketiyle beraber Türkiye’ye getirilmesi çok mümkün görünmüyor. Ancak yine de firmadan bu konuda bir sürpriz gelebilir.

İlginizi Çekebilir

OPPO imzalı ilk akıllı saat modeli ile tanışın