reklamı kapat

POPÜLER

TAG Heuer Connected Modular 45 “Golf Edition” akıllı saat

TAG Heuer’den dikkat çeken bir fiyata ve özelliklere sahip yeni akıllı saat [Video]

Dünyanın en önemli saat üreticilerinden TAG Heuer, ürün gamına yeni bir akıllı saat daha ekledi. Bu saat başlıktan da anlayabileceğiniz üzere oldukça lüks bir model.

Akıllı saat pazarı büyümeye devam ediyor. İşte bu noktada yeni tanıtılan TAG Heuer Connected Modular 45 “Golf Edition”, 1.850 dolarlık fiyat etiketiyle birçok kişi için ulaşılmaz bir noktada yer alıyor. Bu modelinde zengin sporu olarak geçen golf üzerine odaklanan firma, genel olarak şık bir modeli karşımıza getiriyor. Google Wear OS işletim sistemi üzerine kurulan model, bünyesinde 400×400 piksel 1,39 inç AMOLED ekran taşıyor. Bu ekranı safir cam ile koruyan lüks saat, 512 MB RAM ve 4 GB dahili depolamaya sahip. Yerleşik olarak GPS ve NFC birimleri bulunan akıllı saat TAG Heuer Connected Modular 45 “Golf Edition”, 410 mAh piliyle 25 saatlik bir kullanım (GPS’e göre değişiyor) ömrü sunuyor. Siyah seramik çerçevesinde 18 delikli golf sahaları için özel numaralar yer alan saat, yazılımsal olarak da golf ile alakalı birçok içerik barındırıyor. Özel bir golf uygulaması da bulunan saatin, beraberinde üç adet özel golf topu da geliyor gibi görünüyor.

TAG Heuer Connected Modular 45 “Golf Edition” akıllı saat
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TAG Heuer, akıllı saat tarafında çok geniş bir ürün gamına sahip

Direkt olarak buradan satın alınabilen yeni model, görülebileceği üzere çok spesifik bir kitleye hitap ediyor. 50 metreye kadar su geçirmeyen modelin içerisinde Intel imzalı bir işlemci birimi yer alıyor. Bu saatin hem iOS hem de Android akıllı telefonlar ile bağlantı kurabildiğini belirtmekte fayda var.