reklamı kapat

POPÜLER

TAG HEUER CONNECTED MODULAR 41
TAG HEUER CONNECTED MODULAR 41
TAG HEUER CONNECTED MODULAR 41
TAG HEUER CONNECTED MODULAR 41

Daha küçük gövde daha fazla güç: Tag Heuer Connected Modular 41 [Video]

Dünyanın en büyük saat üreticilerinden Tag Heuer, biliyorsunuz akıllı saat pazarında da rekabet ediyor. Bu noktada özellikle geçtiğimiz yıl tanıttığı Connected Modular 45 ile öne çıkan şirket, şimdi karşımızda Connected Modular 41 ile bulunuyor. Yeni model özellikle gövde boyutuyla fark yaratıyor.

Dünyanın en çok özelleştirme seçeneği sunan akıllı saatlerinden Connected Modular 45 altına konumlandırılan Connected Modular 41, isminden de anlaşılabileceği üzere 41 mm çapında bir kasa üzerine kuruluyor. Yani ilk modelden 4 mm daha ufak olan saat, bu sayede büyük saat sevmeyenleri memnun ediyor. Geliştirilen 390×390 piksellik AMOLED ekranında inç başına 326 piksel sunan akıllı saat, 350nit parlaklığa ve 8 GB dahili depolamaya sahip. 1 GB RAM’i bulunan saat, 50 metre su altına inebiliyor ve GPS ile NFC teknolojilerini bünyesinde barındırıyor. İlk versiyonla benzer olarak Google’ın Android Wear işletim sistemi üzerine kurulan Tag Heuer‘un yeni akıllı saati, böylece uygulama konusunda hiçbir sorun yaşamıyor. Android 4.4 ya da iOS 9 üzeri tüm akıllı telefonlarla bağlantı kurabilen cihaz, bir akıllı saatten beklenen her şeyi beraberinde getiriyor, bildirimleri üzerine alabiliyor.

TAG HEUER CONNECTED MODULAR 41
TAG HEUER CONNECTED MODULAR 41

Tag Heuer Connected Modular 41 ufak sevenlere özel

Normal yurt dışı satış fiyatı 1.200 dolar olan akıllı saat, geniş özelleştirme seçenekleriyle bu fiyatı tam 17 bin dolara kadar çıkartabiliyor. Bu saat ailesinin satıldığı sayfaya buradan ulaşabilir, sunulan özelleştirme seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Video