reklamı kapat

POPÜLER

BMW Fossil

Otomobilleri çok pahalı gelenlere; BMW imzalı akıllı saatler için hazır olun

Almanya merkezli dünyanın en büyük otomobil üreticilerinden BMW, kısa süre önce Fossil ile bir ortaklık yaptı. Bu ortaklığın merkezinde akıllı saatler yer alıyor. 

Advertisement

Resmi olarak yapılan açıklamaya göre Fossil ve BMW, akıllı saat üretmek için ortaklık kurdu. BMW markalı bu akıllı saatlerin, 2019 yılında karşımıza çıkacağı belirtiliyor. İki taraftan biri iptal etmediği sürece 2023 yılına kadar süreceği belirtilen ortaklık, otomobil tutkunları için oldukça güzel duruyor. Üretilecek akıllı saatleri her iki firmanın da global satış kanallarında / mağazalarında yer alacağı belirtiliyor.  Yani fiziksel olarak ulaşmanın kolay olacağı akıllı saatler hakkında henüz hiçbir detay yer almıyor. BMW’nin hali hazırda sattıkları gibi akıllı özelliği olmayan modeller de hazırlayacak ikili, tahmin edeceğiniz üzere bu modelleri hiç ucuza satmayacak. Sadece BMW tutkunlarına ve zenginlere hitap edecek saat koleksiyonu, şu an oldukça merak ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Şu sıralar alanda Samsung Galaxy Watch bekleniyor

Şirketin geçtiğimiz hafta kendisinin sızdırdığı akıllı saat, merakla bekleniyor. Baktığımız zaman şık görünen yuvarlak tasarımlı Galaxy Watch, iki farklı boyutta tasarlanıyor. Burada bir modelin 1,2 inç, diğerinin ise 1,3 inç ekrana sahip olacağı söyleniyor. Geçtiğimiz gün kesinleştiği kadarıyla 24 Ağustos tarihinde satışa çıkacak model Android Wear (WearOS) değil Tizen 4.0 işletim sistemiyle geliyor. LTE destekli bir versiyonu da bulunan Galaxy Watch, dijital asistan Bixby desteğine sahip olacak ve bünyesinde 470 mAh pil taşıyacak.

İlgili Video

Bu da Tag Heuer CONNECTED MODULAR 41