reklamı kapat

POPÜLER

TAG Heuer Connected Full Diamonds
TAG Heuer Connected Full Diamonds

Lüks kavramını yeniden şekillendiren servet değerinde akıllı saat: TAG Heuer Connected Full Diamond

Dünyanın en büyük saat üreticilerinden TAG Heuer, biliyorsunuz “Connected” serisiyle akıllı lüks saat pazarında yer alıyor. Ancak şirketi tanıttığı yeni model Connected Full Diamond, isminden de kendisini belli etiği üzere üzere lüks kavramını yeniden şekillendiriyor.

Geçtiğimiz gün Connected Modular 45‘i büyük bulanlar için 1.200 dolarlık Connected Modular 41‘i tanıtan şirket, Connected Full Diamond ile gerçek anlamda sınırları zorluyor. 18 karat beyaz altından olan gövdesi 23.35 karat ufak elmaslar ile süslenen akıllı saat, gerçekten göz alıcı görünüyor. Dünyadaki en pahalı akıllı saat olan Full Diamond, bunu tam 200 bin dolarlık fiyat etiketiyle üzerine alıyor. Sadece kur çevrimiyle vergiler hariç 800 bin TL civarında bir para eden saat, vergiler eklenince 1 milyon TL seviyesini rahatlıkla görüyor. Yani Türkiye’de birden fazla ev ve araba anlamına gelen ürün, temelinde ise normal bir Android Wear akıllı saat. Bünyesinde Intel işlemci bulunan Full Diamonds, kutudan Android Wear 2.0 sürümüyle çıkıyor. Saatin diğer özellikleri arasında 512 MB RAM, 4 GB depolama, NFC, Bluetooth ve Wi-Fi gibi detaylar yer alıyor.

“TAG Heuer Connected Full Diamond” kime hitap ediyor?

Su geçirmezlik özelliğine sahip olan ancak kimsenin bunu denemeyeceğini düşündüğümüz saat, birçok zenginin yüzüne bakmayacağı bir noktada bulunuyor. Çünkü çok zengin insanlar daha çok el yapımı mekanik saatleri tercih ediyor. İsviçre yapımı milyon dolarlık saatler takan bu kişiler, sanıyoruz Full Diamonds‘a çok fazla ilgi göstermeyecektir. Peki onları elediğimiz zaman geriye kim kalıyor? Teknoloji tutkunu “RAP” şarkıcıları bu saate ilgi gösterir mi dersiniz? Bu saat size göre kime hitap ediyor?

İlgili Video