reklamı kapat

POPÜLER

Vintage Electric elektrikli bisiklet

Tasarım ve güçleriyle dikkat çeken yeni elektrikli bisiklet modelleri

Gelin, Vintage Electric imzasını taşıyan tasarım ve güçleriyle dikkat çeken yeni elektrikli bisiklet modelleri ile tanışın.

Vintage Electric, elektrikli bisiklet pazarında öne çıkan isimlerden. Firma alanda ses getiriyor çünkü modellerini bir retro motosiklet havasında tasarlıyor. Yeni bisikletlerini Roadster, Sportster ve özel ortaklık ile beraber Shelby olmak üzere üç farklı versiyon halinde karşımıza çıkaran firma, bunlar ile özellikle güç konusunda çıtayı fazlasıyla yükseltiyor. Çünkü yeni modeller 72V elektrik sistemleri ile maksimumda tam 64 km/s hıza çıkabiliyor. Normalde 750W güç ile sınırlandırılan ancak yarış modu aktif edildiği zaman zaman tam 4.000W güç getiren bisikletler, 1,152 Wh pil paketi üzerine kuruluyorlar. Bu pili bizce çok şık görünen bir benzin deposu şeklinde tasarlayan firma, kişilere 100 km üzerinde bir menzil vadediyor. Ancak bu menzil yola ve sürücü ağırlığına göre değişebiliyor.

Vintage Electric imzalı yeni elektrikli bisiklet modellerinin yurt dışı satış fiyatı 7 bin doların hemen üzerinde bulunuyor. Firma burada ulaşabileceğiniz resmi satış sayfasında bir Türkiye bilgisi de veriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bunun doğruluğunu kontrol etme şansımız yok ancak firma bisikletlerin 21.270 TL KDV / Vergi ve 8.673 TL gümrük vergisi ile beraber Türkiye’ye gelebileceğine işaret ediyor. Vergiler, gümrük ve ana fiyat ile beraber Vintage Electric imzalı yeni modellerin fiyatı tam 130 bin TL‘ye ulaşıyor.

Yeni elektrikli bisiklet modelleri yanında bu da ilginizi çekebilir: Kendi dengesini kurabilen elektrikli motosiklet