reklamı kapat

POPÜLER

2020 Vintage Electric Roadster

Dünyanın en hızlısında yenileme başladı; karşınızda 2020 Vintage Electric Roadster

Elektriki bisiklet dünyasında artık bir imza haline gelen markasının yenilenen oyuncusu 2020 Vintage Electric Roadster, beklentilerin yüksek tutulması gereken modellerden birisi olacak.

Amerika merkezli Vintage Electric ismi sıkı LOG takipçilerinin kolaylıkla anımsayabileceği üreticiler arasında. Son zamanlarda elektrikli bisiklet piyasasına hakim olmuş retro tasarım dilinin en akılda kalıcı örneklerini üreten marka, geride bıraktığımız her yıl sınırlarını ilerletmeye devam ediyor. Süreç içerisinde Scrambler tipi modellerle dahi karşımıza çıkan ekibin 2020 model yılı için tanıtımını gerçekleştirdiği ilk isim Roadster olarak kayıtlarımıza geçiyor. İçerisinde hibrit otomobillerden alışık olduğumuz enerji geri kazanımı sağlayan rejeneratif fren sistemi gibi işlevsel bir yapıyı barındıran 2020 Vintage Electric Roadster, menzil ve performans konusunda da herhangi bir soru işareti bırakmayacak.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2020 Vintage Electric Roadster hakkında öne çıkan detaylar

Eylül ayında tanıtımını gerçekleştirdiği modeliyle birlikte dünyanın en hızlı bisikletinin üreticisi konumunda olan Vintage Electric, bu performansı ailenin diğer üyeleriyle de hep paylaştı. Yeni Roadster için açıklanan verilere baktığımızda, bisikletin saatte 58 kilometre hıza kadar erişebildiğini görmek bu sebepten bizleri çok şaşırtmıyor. İçerisinde Yarış da dahil olmak üzere farklı sürüş modları barındıran modelin tek şarjla kat edebileceği menzil ise maksimum 120 kilometre olacak. 3.000W‘a kadar güç üretebilen arka tekerleğe entegre bir elektrik motoruyla gelen Roadster’ın batarya kapasitesi ise 1.123 Wh olarak teknik tabloya yansıyor. Bu kapasite günümüzde pek çok hibrit otomoilin seviyesini geride bırakacak nitelikte. Kadrosu yüksek kaliteli alüminyum alaşımdan yapılan bisikletin disk fren ve süspansiyon konusunda da iddialı olduğunu söyleyebiliriz. Ön bölümünde konumlandırılan farı ve deri detaylarıyla felsefesini destekleyen nitelikler barındıran Roadster, Amerika’da yaklaşık 7.000 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

İlginizi çekebilir

Katlanabilir elektrikli bisiklet Tern HSD