reklamı kapat

POPÜLER

elektrikli bisiklet

Retro çizgide etkileyici tasarıma sahip elektrikli bisiklet: Ristretto

Elektrikli bisiklet pazarına dikkat çeken bir model daha dahil edilmiş durumda. Bu sefer Ristretto 303 FS modeli ile karşı karşıyayız.

Ristretto 303 FS, kesinlikle son dönemde gördüğümüz en klas elektrikli bisiklet modelleri arasında yer alıyor.

Retro bir çizgisi olan ve eski ile yeniyi güzel şekilde harmanlayan model, kalın lastikleriyle her yol şartında hazır durumda.

İnce ancak retro çizgiyi güzel vurgulayan düz bir selesi olan bisiklet, önde ve arkada disk frenler ile yüksek konfor getiren süspansiyonlar taşıyor.

Bir retro motosiklet havası da olan Ristretto 303 FS, teknik olarak bakarsak ortasında özel tasarlanan 3.500 watt gücünde bir elektrik motoru taşıyor.

Bu güçlü motor ile bisiklet maksimum 64 km/s hıza çıkabiliyor. Ancak normal kullanım için pedal destekli hız 45 km/s seviyesinde görünüyor.

Ortasında yer alan Panasonic imzalı 52-volt/17.5-Ah piliyle kullanıma bağlı olarak 56 ila 90 km arasında menzil getiren 303 FS, 5 ila 6 saat arasında tamamen doldurulabiliyor.

Gövdesi alüminyum olan bisiklet, toplam 38 kg ağırlığında ve 147 kg’a kadar sürücü taşıyabiliyor. Shimano imzalı vites sistemi olan Ristretto 303 FS elektrikli bisiklet, Bluetooth bağlantı destekli bir LCD ekran da taşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Burly Ristretto 303 FS elektrikli bisiklet çok ses getirdi

Tam adı Ristretto 303 FS Founders Edition olan bisiklet, bu açıdan sınırlı bir seçenek ve toplam 500 adet üretilecek. Açıklanan fiyat ise 3 bin doların biraz üstünde.

Bu ürünün bir Indiegogo projesinde 431 bin dolar topladığını belirtelim. Model için bağış temelli satış tam olarak burada yürütülüyor.

İlginizi Çekebilir

OPPO’nun hazırladığı ilginç telefon konsepti