reklamı kapat

POPÜLER

Peugeot elektrikli bisiklet
Peugeot elektrikli bisiklet
Peugeot elektrikli bisiklet
Peugeot elektrikli bisiklet

Karşınızda Peugeot imzalı yeni elektrikli bisiklet modelleri

Elektrikli bisiklet pazarı büyümesini sürdürüyor. Pazara yeni modeller ekleyen son firma ise dünyaca ünlü üretici Peugeot oluyor.

Dünyanın en büyük otomobil üreticilerinden Peugeot, çok öne çıkmıyor olsa da motosiklet ve bisiklet tarafında da yer alıyor. Bu alana önem veren firma, bu sefer birçok yeni elektrikli bisiklet ile karşımızda yer alıyor. İnanılmaz bir patlama yaşayan bisiklet pazarından daha çok pay almak isteyen firmanın yeni modelleri Crossover eT01 serisinde yer alıyor. Farklı gövde seçenekleri için hazırlanan bisikletlerin bazıları gündelik kullanıma, bazıları ise dağ bisikleti olarak arazi eğlencelerine odaklanıyor. Ortak olarak güçlerini Bosch imzalı elektrik motorlarından alan bisikletler, yine Bosch imzalı 400 Wh / 500 Wh pil paketlerini gövdelerine güzel şekilde gizliyor ve disk frenler üzerine kuruluyorlar. Yeni modellerin bazılarına çamurluk da yerleştirdiği görülen Peugeot, yüksek fiyatlı modellerde 110 km’ye kadar menzil sunuyor ve sürücüleri devamlı pedal desteği sağlayabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Peugeot elektrikli bisiklet pazarını çok ciddiye alıyor

Firmanın yeni bisikletleri Avrupa’da 2.499 euro‘dan başlıyor 3.999 euro seviyesine kadar çıkıyor. Yeni serideki 3.999 euro’luk en pahalı bisiklet dağ bisikleti formundaki Peugeot Crossover eT01 FS modeli oluyor. Bu modelin ortasında da süspansiyon sistemi yer alıyor. Bisiklet, baktığımız zaman Bosch Performance CX elektrik motoru ve Bosch PowerTube 500 Wh pil paketiyle geliyor.

İlginizi Çekebilir

Elektriğin gücü adına; 1.400 beygirli Ford ile tanışın