reklamı kapat

POPÜLER

Peugeot eC01 Crossover elektrikli bisiklet

Peugeot imzalı en yeni elektrikli bisiklet: eC01 Crossover

Elektrikli bisiklet pazarında aktif olarak yer alan isimlerden Peugeot, ürün gamına bu sefer eC01 Crossover modelini eklediğini duyurdu.

Elektrikli bisiklet pazarının en yeni üyesi Peugeot eC01 Crossover, direkt olarak şehir içi kullanımına odaklanıyor. Konforlu sürüş için ön kısmında bir süspansiyon yer alan model, kadınları da odak noktasına alıyor ve yerleşik çamurluk ile LED aydınlatma sistemleri taşıyor. Nispeten kalın lastikleriyle darbeleri etkili şekilde sönümleyebilen bisiklet, gücünü ortaya konumlandırılan performanslı Bosch Performance CX elektrik motorundan alıyor. 500 Wh pil paketi bulunan bisiklet, kullanıma da bağlı olarak bu pille 120 km kadar menzil getiriyor. 63 Nm torku bulunan Peugeot eC01 Crossover elektrikli bisiklet, 10-vites Shimano Deore kullanıyor ve Shimano MT201 hidrolik disk frenleriyle durma konusunda sorun yaşatmıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Peugeot eC01 Crossover güzel bir elektrikli bisiklet olmuş

Arkasında yük taşınabilen Fransa tasarımı ve üretimi model, Avrupa pazarında 3.199 euro gibi bir fiyat etiketine sahip. Bu modelin Türkiye’ye geleceğini şimdilik pek düşünmüyoruz. Ancak gelirse sadece kur çarpımı “vergisiz fiyat” tam 29 bin TL ediyor. Model bu fiyatla Avrupa pazarında da kısıtlı bir kitleye hitap ediyor. Bisikletin vergiler ile ulaşacağı 30 bin TL üstü olası Türkiye fiyatı ise burası için satışı imkansız hale getiriyor.

İlginizi Çekebilir

Sony elektrikli otomobil modeli geliştirilmeye devam ediliyor