reklamı kapat

POPÜLER

elektrikli bisiklet

Elektrikli bisiklet dolu konteyneri çalınan ABD’li marka halktan yardım istedi [Video]

ABD’de market değeri 1 milyon doların üstünde olan elektrikli bisiklet dolu bir konteyner çalındı. Firma bu konuda halktan yardım istiyor.

Hazırladığı bisiklet modellerine daha önce yer verdiğimiz firmalardan olan ABD merkezli Biktrix Electric Bikes, bu sefer kötü bir hırsızlık ile gündemde yer alıyor. Şirketin kurucusu ve aynı zamanda CEO’su Roshan Thomas tarafından duyurulan bu büyük hırsızlık, şirketin kullandığı depoda gerçekleştirilmiş ve güvenlik kameralarına aşağıdaki videoda izleyebileceğiniz şekilde yansımış. Firmanın çaldırdığı yeşil renkli konteyner içerisinde çok sayıda yeni tanıtılan yani pazara henüz sunulmayan Juggernaut FS St elektrikli bisiklet modelinin olduğu ve aynı zamanda 2025 yılında pazara sunulacak bazı prototip bisikletlerin bulunduğu (Firma için en kötü taraflardan birisi bu çünkü sektörde büyük bir rekabet bulunuyor) aktarılıyor, bu bisikletlerin bulunması için direkt olarak halktan yardım isteniyor. Videoda konuşan Roshan Thomas, Juggernaut FS St’yi görenlerin vakit geçirmeden kendilerine ya da polise haber vermesini, aynı zamanda bu durumu ellerinden geldiğince sosyal medya üzerinde paylaşmasını istiyor. Thomas’ın garajında kurulan, daha sonra atılan adımlar ile 50 kişilik bir şirket halini alan Biktrix Electric Bikes, aktarıldığı kadarıyla şimdiye kadar 20 binden fazla bisiklet satmış. Firmanın iddiasını güçlendiren yeni modeli Juggernaut FS St ise hatırlamak adına 1.200W gücünde bir seçenek ve birçok rakibi ikiye katlayan tam 1.300 Wh batarya ile geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Biktrix Electric Bikes merkezli elektrikli bisiklet gelişmesi yanında bu da ilginizi çekebilir: Acer imzalı elektrikli bisiklet modeli