reklamı kapat

POPÜLER

Ride1Up Roadster V2 elektrikli bisiklet

Sadelik isteyenlere özel elektrikli bisiklet: Ride1Up Roadster V2

Elektrikli bisiklet pazarının önemli firmalarından olan Ride1Up, bu sefer ürün gamına Roadster V2 modelini eklediklerini duyurdu.

Ride1Up, elektrikli bisiklet dünyasına en son burada detaylandırdığımız Core-5 ve LMT’D modellerini dahil etmişti. Bu iddialı bisikletlerinin üzerinden çok geçmeden Ride1Up Roadster V2 geldi. Elektrikli bisikletlerin genel tasarım çizgisinden farklı olarak oldukça standart görünen Roadster V2, bu açıdan çok geniş bir kitleye hitap ediyor. Direkt olarak şehir için kullanımına odaklanan model, hub motorunu arka tarafında taşıyor ve herhangi bir süspansiyon sistemi kullanmıyor. Bu açıdan bozuk yollarda çok konforlu olmayan bisiklet, aktarıldığı kadarıyla 252 Wh pil paketiyle kullanıma bağlı olarak 25-50 km arasında bir menzil sunuyor. Maksimum 500W, sürekli 350W gücündeki elektrik motoruyla 38.6 km/s hıza kadar pedal desteği sağlayan, motosiklet gibi de kullanılmayan Ride1Up Roadster V2, gidonunda kalan menzil ve hız gibi konularda bilgi veren ufak bir ekran taşıyor. Önde ve arkada disk frenin kullanılmadığı bisiklet, genel olarak çok sade yapıda ve bu da bakımını oldukça kolaylaştırıyor deniyor. Ride1Up Roadster V2 elektrikli bisiklet modelinin standart zincir yerine çok daha kullanışlı kayış kullandığını da belirtmek gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ride1Up Roadster V2 elektrikli bisiklet 14,5 kg ağırlığında

Bu açıdan taşımanın zor olmadığı model, 995 dolarlık fiyat etiketiyle dikkat çekmeyi başarıyor. Modelin ön sipariş sayfası da burada yer alıyor. Ürünün ilerleyen dönemde Türkiye pazarına da gelmesini umut ediyoruz. Ancak bunun için net bir açıklama yok.

İlginizi Çekebilir

En gerçekçi robotik kuşlardan birisiyle tanışın