reklamı kapat

POPÜLER

elektrikli bisiklet

Ride1Up LMT’D

Ride1Up Core-5

Ride1Up Core-5

Ride1Up’tan iddialı görünen iki yeni elektrikli bisiklet

Elektrikli bisiklet pazarına iki yeni güçlü model daha dahil oldu. Bu sefer Ride1Up firmasından Core-5 ve LMT’D modelleri geldi. İşte detaylar;

Elektrikli bisiklet pazarı gerçekten ciddi şekilde büyüyor. Bu pazarın en yeni üyelerinden Ride1Up imzalı Core-5, iki farklı gövde tipiyle karşımızda bulunuyor. Tasarımsal olarak çok modern duran model, şehir içi kullanımına özel ancak bir süspansiyon sistemi taşımıyor. Bu açıdan çok konforlu durmayan bisiklet, 750W elektrik motoruyla 52 Nm tork sunuyor ve gövdesinde 500 Wh LG imzalı pil paketi taşıyor. Bu pil paketiyle kullanıma bağlı olarak 32-64 km arası menzil sunan model, motosiklet gibi 32 km/s hıza çıkabiliyor. Pedal desteğiyle ise 45 km/s hıza rahatlıkla çıkılabiliyor. Ön süspansiyon sistemiyle çok daha konforlu olan Ride1Up LMT’D modeli, yine daha çok şehir içi kullanıma hitap ediyor. 1.000W güç verebilen elektrik motoruyla 100 Nm tork sunan ve motosiklet gibi 32 km/s pedal desteğiyle ise 45 km/s hıza ulaşabilen bisiklet, 672 Wh Samsung imzalı pil paketiyle maksimum 80 km menzil getiriyor. Bu da şehir için için fazlasıyla yeterli görünüyor. Ortak olarak disk frenler ile donatılan elektrikli bisiklet modelleri, menzil ve hız konusunda bilgi veren ufak ekranlara da sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elektrikli bisiklet pazarına inanılmaz hale geldi.

Peki fiyatlar? Ride1Up imzalı bisikletler fiyat-performans konusunda her zaman iddialı oluyor. Yeni modellerden Core-5,  direkt olarak 995 dolardan başlıyor. Kişilerin Ride1Up LMT’D içinse 1.695 doları gözden çıkarması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir

Bu da başka bir dikkat çeken elektrikli bisiklet