reklamı kapat

POPÜLER

elektrikli bisiklet Juiced Hyperscorpion
elektrikli bisiklet Juiced Hyperscorpion

Motosiklete yaklaşan yeni elektrikli bisiklet: Juiced Hyperscorpion

Elektrikli bisiklet pazarına Juiced Bikes firmasından Juiced Scorpion sonrasında bu sefer Juiced Hyperscorpion eklendi. Model bir motosiklet gibi görünüyor.

Elektrikli bisiklet pazarı büyük talep ışığında büyümeye devam ediyor. Burada geçtiğimiz dönemde en çok dikkat çeken modellerden birisi Juiced Bikes imzalı Juiced Scorpion olmuştu. Bir bisikletten çok elektrikli motosiklete benzeyen model, 45 km/s hıza çıkabiliyor ve tam 120 km yol yapabiliyordu. 32 km/s hıza pedal desteğiyle çıkabildiği, daha sonrasında ise maksimum hıza kendisinin ulaşabildiği aktarılan bisiklet, gerçekten ses getirmeyi başarmıştı. Şimdi ise Juiced Hyperscorpion karşımızda. Yine bir motosiklet gibi görünen bisiklet, arkasında 1 Kw gücünde Bafang imzalı elektrikli motoru taşıyor. 8 vites Shimano Altus sistemi bulunan Hyperscorpion, yerleşik aydınlatma ve süspansiyon sistemlerine de sahip. Ortasında taşıdığı 19.2 Ah pil paketiyle kullanıma göre değişen 112 km kadar menzili bulunan bisiklet, açıklandığı kadarıyla pedal desteksiz / motosiklet gibi 50 km/s hıza kadar çıkabiliyor.

elektrikli bisiklet Juiced Hyperscorpion

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Juiced Hyperscorpion öne çıkmayı başaran bir elektrikli bisiklet oldu

Modelin yurt dışındaki resmi fiyatı uçuk sayılmayan 2.899 dolar seviyesinde yer alıyor. Şu an bir indirimi bulunan model, ufak lastikleriyle özellikle şehir için kullanımına odaklanıyor ve söylendiği kadarıyla ağustos ayında satın alanlara gönderilmeye başlanıyor.

İlginizi Çekebilir

Elektrikli scooterlar için yarış serisi geliyor