reklamı kapat

POPÜLER

112 km menzilli yeni elektrikli bisiklet: HyperScorpion Express

112 km menzilli yeni elektrikli bisiklet: HyperScorpion Express

Elektrikli bisiklet pazarına Juiced Bikes firmasından bu sefer HyperScorpion Express modeli eklenmiş durumda. İşte detaylar;

Juiced Bikes firmasından alıştığımız motosiklet benzeri tasarımı devam ettiren elektrikli bisiklet HyperScorpion Express, bu açıdan birçok kişiyi fazlasıyla sevindirecek gibi görünüyor. Çünkü bu tasarım çizgisini oldukça sevenler bulunuyor. Arkasında yük taşınabilen bisiklet, 48 km/s hıza çıkabiliyor ve pedal destekli modda 112 km gibi yüksek bir menzil getiriyor. 112 km menzil değeri bisikletin şehir içinde günlerce şarjı düşünmeden kullanılabileceği anlamına geliyor. Bünyesinde bir motosiklet gibi aydınlatma sistemleri bulunan elektrikli bisiklet, kalın lastikleri ve süspansiyon sistemleriyle konforlu bir yolculuk getiriyor. Disk frenlerin kullanıldığı modelin tek yanı ise fiyatı oluyor. HyperScorpion Express için 3.099 dolarlık bir yurt dışı fiyatı açıklanıyor.

HyperScorpion Express dikkat çekti

Modelin temel aldığı bisiklet ise Juiced Scorpion. Express gibi bir bisikletten çok elektrikli motosiklete benzeyen model, 45 km/s hıza çıkabiliyor ve tam 120 km yol yapabiliyordu. 32 km/s hıza pedal desteğiyle çıkabildiği, daha sonrasında ise maksimum hıza kendisinin ulaşabildiği aktarılan bisiklet, gerçekten ses getirmeyi başarmıştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Daha sonra ise Juiced Hyperscorpion karşımıza çıkmıştı. Yine bir motosiklet gibi görünen bisiklet, arkasında 1 Kw gücünde Bafang imzalı elektrikli motoru taşıyordu. 8 vites Shimano Altus sistemi bulunan Hyperscorpion, yerleşik aydınlatma ve süspansiyon sistemlerine de sahipti. Ortasında taşıdığı 19.2 Ah pil paketiyle kullanıma göre değişen 112 km kadar menzili bulunan bisiklet, pedal desteksiz / motosiklet gibi 50 km/s hıza kadar çıkabiliyordu.

İlginizi Çekebilir

Elektrikli scooterlar için yarış serisi geliyor