reklamı kapat

POPÜLER

Juiced Bikes Cross Current X Step-Through elektrikli bisiklet

Juiced Bikes dikkat çeken yeni elektrikli bisiklet modelini tanıttı

Elektrikli bisiklet pazarının en önemli isimleri arasında yer alan Juiced Bikes, dikkat çeken özelliklere sahip yeni modeliyle karşımızda bulunuyor.

Juiced Bikes imzalı yeni elektrikli bisiklet modelinin adı tam olarak Cross Current X Step-Through olarak geçiyor. Bu bisiklet direkt olarak Cross Current X modelini merkeze alıyor.

En büyük farkı “Step-Through” ibaresinden de anlaşılabileceği üzere orta demirinin olmaması olan bisiklet, bu sayede iniş ve binişi kolaylaştırıyor. Böylelikle kadınların da tercih alanına giren ürün, çamurluk ve LED aydınlatmayı yerleşik olarak sunuyor.

Disk frenlerin tercih edildiği bisiklet, önde yer alan süspansiyon sistemi ile konforlu bir sürüş getiriyor. Peki teknik detaylar? Modelin kalbinde Bafang imzalı 750W’lık bir 80 Nm tork üreten elektrik motoru yer alıyor.

Bu motor ile 45 km/s hıza çıkabilen bisiklet, 9’lu Shimano vites sistem sistemi kullanıyor ve 780 Wh pil üzerine kuruluyor. Bu pil görebileceğiniz üzere orta kısmında yer alıyor yani gövdeye entegre edilmiyor.

Bu açıdan biraz çirkin görünen ancak çıkarılabilir yapıda olan pil paketi, kullanıma bağlı olarak 100 km kadar bir menzil getiriyor. Ancak buna ulaşmak adına Cross Current X Step-Through elektrikli bisiklet ile çok hassas bir sürüş yapmak gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Juiced Bikes Cross Current X Step-Through elektrikli bisiklet fiyatıyla da ses getirdi

Farklı gövde renkleri olan bisikletin açıklanan yurt dışı satış fiyatı 1.999 dolar seviyesinde yer alıyor. Bu fiyat elbette düşük değil ancak Cross Current X modeli 2.499 dolara satıldığı için iyi karşılanıyor.

Juiced Bikes imzalı elektrikli bisikletlerin umuyoruz ilerleyen dönemde Türkiye’de de resmi satışları yapılır.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın