reklamı kapat

POPÜLER

Juiced Scorpion elektrikli bisiklet
Juiced Scorpion elektrikli bisiklet
Juiced Scorpion elektrikli bisiklet

120 km yol yapabilen yeni elektrikli bisiklet: Juiced Scorpion

Elektrikli bisiklet pazarına yeni bir model daha ekledi. Bir motosiklet gibi görünen yeni model Juiced Scorpion, dikkat çeken teknik detaylara sahip;

Elektrikli bisiklet pazarı büyük talep ışığında büyümeye devam ediyor. İşte burada karşımıza çıkan en yeni model ise Juiced Bikes imzalı Juiced Scorpion oluyor. Bir bisikletten çok elektrikli motosiklete benzeyen model, genel olarak şık bir tasarıma sahip. Şehir kullanıma uygun kalın yanaklı lastikleriyle öne çıkan model, pil paketini tam orta kısmında taşıyor. Mavi rengi siyah detaylarıyla çok uyumlu olan model, açıklandığı kadarıyla 45 km/s hıza çıkabiliyor ve tam 120 km yol yapabiliyor. 32 km/s hıza pedal desteğiyle çıkabildiği, daha sonrasında ise maksimum hıza kendisinin ulaşabildiği aktarılan bisiklet, ön ve arkada disk frenler kullanıyor. Bünyesinde yer alan LCD ekrandan menzil ve hız konusunda anlık bilgi verebilen elektrikli bisiklet, çok iyi bir aydınlatma sistemine de sahip. Özellikle konulan far ile gece sürüşlerini çok kolay hale getiren araç, önde hidrolik bir süspansiyon sistemi kullanıyor. Bu sayede şehir içinde konforlu tur atılabiliyor. Bisikletten kullanılan vites sistemi Shimano‘dan, 1.000W gücündeki elektrik motoru ise Bafang’dan geliyor.

Juiced Scorpion elektrikli bisiklet
Juiced Scorpion elektrikli bisiklet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Juiced Scorpion aşırı pahalı bir elektrikli bisiklet değil

Evet karşımızda öyle inanılmaz pahalı bir model bulunmuyor. Açıklandığı kadarıyla 1.299 dolara satışa çıkacak model, kişisel ulaşım için tercih edilebilecek güzel modeller arasında yer alıyor. Türkiye’de satılacağını düşünmediğimiz model, yine de bir gün karşımıza çıkabilir.

İlginizi Çekebilir

Böyle bir rekor turu nadir görülür