reklamı kapat

POPÜLER

Elektrikli bisiklet Scorpion X

Tasarımı tanıdık yeni Scorpion X elektrikli bisiklet tanıtıldı

Juiced Bikes firmasından yeni bir elektrikli bisiklet modeli daha geldi. Bu sefer tasarımı oldukça tanıdık yeni Scorpion X karşımıza yer alıyor.

Juiced Bikes imzalı elektrikli bisiklet Scorpion X, firmanın adeta bir motosiklet gibi tasarladığı en yeni seçeneği oldu. Bu model orijinal Scorpion’un yerini aldı.

Scorpion X, farkını orijinal modelden daha güçlü ve hızlı olmasıyla koyuyor. Bu model ayrıca daha yüksek menzil getiriyor.

Baktığımız zaman yeni bisikletin kalbinde firmanın kendi geliştirdiği 750W gücünde bir elektrik motoru yer alıyor.

780 Wh pil paketiyle gelen Scorpion X, kullanıma da bağlı olarak yaklaşık 88 km menzil getiriyor. Maksimum hızı ABD özelinde 45 km/s olan bisiklet, 8-ileri Shimano vites kullanıyor.

Direkt olarak şehir içi kullanımına odaklanan ve çok konforlu görünen bir selesi olan elektrikli bisiklet Scorpion X, yerleşik olarak disk frenler ve güçlü bir aydınlatma taşıyor.

Süspansiyon sistemleri ve yerleşik çamurlukları olan modelde, kayış değil standart zincir sistemi kullanılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elektrikli bisiklet Scorpion X farklı renklerde alınabiliyor

Burada spesifik olarak mavi ve siyah renkler sunulanlar arasında yer alıyor. 20 Nisan itibarıyla satışa sunulacak modelin açıklanan fiyatı ise 2.100 dolar seviyesinde.

Juiced Bikes firmasının en çok satan modellerinden olan Scorpion, “X” takılı yeni sürümüyle devrimsel ilerleme yapmıyor ancak yine de hatırı sayılır bir güncelleme alıyor.

Bu modelin aracı isimler aracılığıyla Türkiye’de de satılmasını umut ediyoruz.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra resmi videoda parçalarına ayrıldı