reklamı kapat

POPÜLER

RipCurrent S Step-Thru elektrikli bisiklet

Juiced imzalı en yeni elektrikli bisiklet: “RipCurrent S Step-Thru”

Elektrikli bisiklet pazarının en büyük ve popüler firmalarından birisi olan Juiced Bikes, bu sefer karşımıza RipCurrent S Step-Thru ile çıktı.

Daha önce de geliştirdiği elektrikli bisiklet modellerine sık sık yer verdiğimiz Juiced Bikes, yeni modeli RipCurrent S Step-Thru ile de iddialı görünüyor.

Gövde yapısı gereği kadınları da hedef kitlesine alan kalın lastikli model, yüksek bir pil ömrüne sahip. Bunun arkasında çok büyük sayılan 994 Wh pil paketi yer alıyor. Bu pil ile 112 km menzil elde edilebiliyor. Ancak bu pedal destekli menzil.

Motosiklet tarzı kullanımda ise 64 km’ye kadar menzil sunuluyor. Bunlar böyle bir bisiklet için fazlasıyla yeterli görünüyor.

Gücünü arkaya konumlandırılan ve sürekli 750W güç verebilen Bafang imzalı bir elektrik motorundan alan bisiklet, bununla 45 km/s hıza çıkabiliyor.

Bu hız da fazlasıyla yeterli görünüyor. Birçok model biliyorsunuz 25 km/s hızda sınırlandırılıyor. Yerleşik çamurluk ve LED aydınlatması olan ürün, aynı şekilde çamurluklar ile geliyor.

Hidrolik disk frenlerin kullanıldığı RipCurrent S Step-Thru elektrikli bisiklet, gidonunda menzil ve hız konusunda bilgi veren ufak bir LCD ekran da getiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

RipCurrent S Step-Thru elektrikli bisiklet dört farklı renge sahip

Modelin açıklanan yurt dışı fiyatı ise 2.699 dolar seviyesinde yer alıyor. Yani karşımızda çok ucuz bir seçenek bulunmuyor. Ancak yine de bu tarz bisikletlerin çok ciddi bir kitlesi bulunuyor.

Modelin satış sayfasına ve tüm detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Türkiye’de satılan Samsung Galaxy A52’nin içine yakında bakın