reklamı kapat

POPÜLER

Huawei P30 Pro New Edition EMUI 10.1

EMUI 10.1 / Magic UI 3.1 “alan” Huawei ve Honor telefonlar

Huawei P40 ailesiyle beraber gelen yeni Huawei EMUI 10.1 / Magic UI 3.1 güncellemesini bu sefer “alan” cihazlar için bir liste paylaşıldı.

Tüm detaylarına burada ulaşabileceğiniz Huawei EMUI 10.1 ya da Honor tarafı için Magic UI 3.1, artık biliyorsunuz şirketin Android 10 temelli EMUI 10 üstüne kurduğu arayüzü olarak birçok cihazda aktif olarak sunuluyor. Genel olarak beğeni toplayan yenilikleri bünyesinde barındıran ve yüklendiği telefonları daha pürüzsüz ve seri hale getiren sürüm, halen birçok cihaza gelmeye devam ediyor. Aşağıda görebileceğiniz liste ise güncellemeyi şimdiye kadar alan Huawei ve Honor modellerini karşımıza getiriyor. Burada telefonlar yanında firmaların tablet modelleri de yer alıyor. Ancak şunu mutlaka belirtmek gerekiyor. Güncellemeler farklı pazarlara farklı tarihlerde geliyor. Yani aşağıdaki cihazların bazıları henüz Türkiye’de EMUI 10.1’e ya da Magic UI 3.1’e geçiş yapmamış olabilir. Bunun için biraz daha beklenmesi gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei EMUI 10.1 güncellemesi genel olarak beğenilirken, yakında EMUI 11 geliyor

Android 11 aktif olarak yolda bulunuyor ve bu yeni sistem üzerine kurulacak yeni arayüzlerden birisi olan EMUI 11, Huawei tarafından kısa süre önce yapılan resmi açıklamaya göre 2020 üçüncü çeyrek içerisinde belirli cihazlar için belirli bölgelerde kullanıma çıkıyor. Yüksek ihtimalle eylül ayı içerisinde geniş çaplı dağıtımı başlayacak sürüm, yine resmi kanallardan gelen bilgiye göre ilk aşamada şu cihazlar için kullanıma sunuluyor:

  • Mate Serisi: Mate 30 Pro, Mate 30, Mate 30 RS Porsche Design, Mate 20X / Pro, Mate 20 RS Porsche Design, Mate X.
  • P Serisi: P40 / Pro, P30 / Pro.
  • Nova Serisi: Nova 6 5G, Nova5T / Pro, Nova5z, Nova 5i Pro.
  • Tabletler: MatePad, Mediapad M6.
  • Honor modelleri: Honor V30 Pro, Honor V20, Honor 20 Pro, Honor 20s, Honor 20 Youth Edition, Honor 9X Pro.

İlgili Video