reklamı kapat

POPÜLER

Huawei EMUI 10.1

Huawei EMUI 10.1 güncellemesi alacak akıllı telefonlar [Yeni Liste]

Üç farklı modelden oluşan Huawei P40 ailesiyle beraber gelen yeni Huawei EMUI 10.1 güncellemesini alacak telefonlar için firmadan yeni liste var.

Tüm detaylarına burada ulaşabileceğiniz Huawei EMUI 10.1, şirketin Android 10 temelli EMUI 10 üstüne kurduğu arayüzü olarak birçok cihazda hali hazırda aktif olarak sunuluyor. Genel olarak dikkat çeken yenilikleri bünyesinde barındıran ve telefonları daha pürüzsüz ve seri hale getiren sürümü alacak Huawei akıllı telefonlar içinse firmadan yeni bir liste daha geldi. Bu listeye göre Huawei EMUI 10.1 güncellemesini yakında resmi olarak birçok pazarda alacak Huawei ve Honor telefonlar şu şekilde karşımıza çıkıyor:

Huawei (EMUI 10.1)

-Huawei Mate 20
-Huawei Mate 20 Pro
-Huawei Mate 20X 4G
-Huawei Mate 20X 5G
-Huawei Mate 20 RS Porsche Design
-Huawei nova 5 Pro
-Huawei MediaPad M6 8.4
-Huawei MediaPad M6 10.8
-Huawei MediaPad M6

Honor (Magic UI 3.1)

-Honor 20
-Honor 20 PRO
-Honor V20
-Honor Magic 2

Bu cihazların güncellemeyi OTA üstünden alacağı aktarılıyor. Ancak henüz her pazar için spesifik bir tarih verilmiyor. Bu cihazlara güncellemenin belirli pazarlarda daha önceden geldiği de aktarılıyor. Tahmin edebileceğiniz üzere Türkiye tarihi de henüz verilmiyor.

Huawei EMUI 10.1 güncellemesi merak uyandırıyor

Cihazların güncellemeleri tam olarak ne zaman alacağı ise henüz net değil. Firmanın birçok model için şu an aktif beta sürecinde olduğu biliniyor. Güncelleme konusunda kişileri üzmeyen şirket, yeni arayüz yanında yeni telefonları üzerinde de aktif olarak çalışmaya devam ediyor. Firma Android 11’in üstüne kurulacak arayüzü de şu an aktif olarak kendi içerisinde geliştiriyor. EMUI 10.1 yukarıda da dediğimiz gibi Android 10 üstüne kuruluyor.

İlgili Video