reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi imzalı elektrikli motosiklet

Xiaomi’den akıllı telefonlardan ucuz yeni elektrikli motosiklet

Çin merkezli teknoloji devi Xiaomi destekli Ninebot, ürün gamına C30 isimli yeni bir elektrikli motosiklet modeli daha ekledi.

Elektrikli motosiklet pazarının en yeni üyesi, modern ve aynı zamanda şirin bir tasarıma sahip olan Xiaomi destekli Ninebot C30 oldu. Normal fiyatı 514 dolar olan ancak kısa süre için yurt dışında 428 dolara satılan model, özellikle bu açıdan dikkat çekiyor. Akıllı telefonlardan ucuz olan kişisel ulaşım aracı, birçok farklı renk kombinasyonu ile hazırlanmış bir seçenek konumunda yer alıyor. Esasen tek kişilik tasarlanan ancak ikinci kişiyi de zor kalınırsa taşıma şansı veren Ninebot C30, açıklandığı kadarıyla 400 kW motoruyla 40 Nm tork getiriyor ve sadece 25 km/s maksimum hıza çıkabiliyor. Yani uzun yola yönelik bir seçenek olmayan motosiklet, tek şarjla 35 km yol yapabiliyor. 5.8 kg’lık pili çıkarılabilen ve dışarıda şarj edilebilen elektrikli motosiklet, toplam 55 kg ağırlığa sahip. Önde disk frenin kullanıldığı modelin, arkada standart bir fren sistemi yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi imzalı başka elektrikli motosiklet modelleri de var

Bu alana gerçekten büyük önem veren firma, ürün gamını bu alanda ciddi şekilde genişletiyor. Xiaomi’nin ayrıca elektrikli bisiklet ve elektrikli scooter modelleri de bulunuyor. Ancak firma her modele kendi adını vermiyor, aracı firmaları kullanıyor

İlginizi Çekebilir

Bu da son çıkan elektrikli bisiklet modellerinden