reklamı kapat

POPÜLER

Segway-Ninebot elektrikli motosiklet
Segway-Ninebot elektrikli motosiklet
Segway-Ninebot elektrikli motosiklet

Segway-Ninebot’tan “araziye özel” iki yeni elektrikli motosiklet

Teknoloji dünyasının da yakından tanıdığı firmalardan Segway-Ninebot, 2019 SEMA kapsamında araziye özel iki elektrikli motosiklet modeli tanıttı.

Hazırladığı gelişmiş elektrikli scooter modelleriyle ses getiren Segway-Ninebot, bu sefer Cross tipi X160 ve X260 isimli iki yeni araziye özel elektrikli motosiklet modeli ile karşımıza çıktı. Modern ve şık görünen modellerden X160, 3 kW motoruyla 50 km/s hıza çıkabiliyor ve 1 kW piliyle 65 km yol yapabiliyor. X260 ise daha güçlü bir model. Bu versiyon 5 kW motoruyla 75 Km/s hıza çıkabiliyor ve 1,8 kW piliyle tam 120 km yol yapabiliyor. Menzil ve hız değerleri gayet yüksek olan motosikletler, zorlu şartlara özel süspansiyon, fren ve lastikler ile geliyor. X260’a 19 inç, X160’a ise 17 inç jantlar uygun gören Segway-Ninebot, modelleriyle elektrikli motosiklet dünyasında ciddi şekilde ses getirecek gibi görünüyor. Gece kullanımına yönelik aydınlatma sistemleri de olan X160 ve X260, özellikle yüksek torka odaklanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Segway-Ninebo imzalı elektrikli motosiklet modelleri dikkat çekiyor

Modellerin fiyatları ise yüksek olmasına rağmen beklentileri altında karşımıza çıkıyor. X160 için 2.999 dolar, X260 içinse 4.999 dolar verilmesi gerekiyor. 2020 ilk  çeyrekte satışa çıkacak modeller, arazi eğlencesini sessiz ve nispeten çevreci hale getirmek isteyenleri oldukça memnun edecek izlenimi oluşturuyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi’nin gelişmiş yeni akıllı telefon modeli