reklamı kapat

POPÜLER

Segway Ninebot Gokart PRO

Elektrikli eğlence; karşınızda Segway Ninebot Gokart PRO

Segway Ninebot Gokart PRO elektrikli go kart modeli resmi olarak lanse edildi. Burada hedeflenen kitle çocuklar değil yetişkinler.

Elektrikli go kart modeli Segway Ninebot Gokart PRO, yüksek performansıyla yukarıda da dediğimiz gibi yetişkinleri ve gençleri odak noktasına alıyor. Aktarıldığı kadarıyla 96 Nm tork üreten bir elektrik motoru üzerine kurulan model, gerçekten yapısına oranla gayet yüksek bir performans getiriyor. 68 kg ağırlı bulunan modern tasarımlı araç, maksimum 37 km/s hıza kadar çıkış yağabiliyor. 432 Wh pil paketine sahip olan ve bununla 25 km kadar menzil getiren Gokart PRO, özel bir drift / yanlama moduna sahip ve 1.500 dolardan yurt dışında ön siparişe açılmış durumda. İlerleyen dönemde Türkiye’de de gelmesini beklediğimiz model, satın alanlara oldukça eğlenceli zamanlar sunacak gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi geçen ay 1.451 dolarlık Ninebot GoKartPro Lamborghini Edition sürümünü tanıtmıştı

Xiaomi firmasının 10. yıl etkinliğinde görücüye çıkarılan Ninebot GoKartPro Lamborghini Edition, 432 Wh pil paketi üzerine kuruluyor ve söylendiği kadarıyla özel lastikleriyle üst düzey bir drift yani yanlama deneyimi getiriyor. Yapay motor sesi verebildiği aktarılan GoKart, Xiaomi’ye göre tam dolu piliyle 400 metrelik bir pisti 40 km/s hızda 62 kez dönebiliyor. Bu da oldukça iyi görünüyor.

İlginizi Çekebilir

Lüksün de lüksü katlanabilir telefon modeli