reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi tanıttı: Ninebot GoKartPro Lamborghini Edition

Xiaomi imzalı GoKartPro Lamborghini Edition için fiyat belli oldu

Xiaomi destekli firmalardan Ninebot’un ürün gamına eklediği Ninebot GoKartPro Lamborghini Edition  için fiyat sonunda belli oldu.

Xiaomi firmasının 10. yıl etkinliğinde görücüye çıkartılan Ninebot GoKartPro Lamborghini Edition, yarış eğlencesinde son noktalardan birisi konumunda yer alıyor. Lamborghini’nin ikonik sarı rengini taşıyan ve gerçekten hiper otomobil hissi oluşturan bir tasarımla gelen araç, ilk tanıtıldığında fiyatı verilmemişti. Kısa süre önce ise fiyatın 1.451 dolar seviyesinde olduğu ortaya çıktı. Çin merkezli ilk satışında stoklarını inanılmaz kısa sürede bitiren ürün, gerçekten çok dikkat çekmişe benziyor. Elbette özel bir “Lamborghini” versiyon çok dikkat çekiyor. Bu ürünün diğer stoklarını da kısa sürede bitireceği düşünülüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi imzalı Ninebot GoKartPro Lamborghini Edition için neler biliyoruz?

Tamamen elektrikli olan ve burada 432 Wh pil paketi üzerine kurulan ürün, söylendiği kadarıyla özel lastikleriyle üst düzey bir drift yani yanlama deneyimi getiriyor. Yapay motor sesi verebildiği aktarılan GoKart, Xiaomi’ye göre tam dolu piliyle 400 metrelik bir pisti 40 km/s hızda 62 kez dönebiliyor. Bu da oldukça iyi görünüyor. Model için şimdilik diğer detaylar gizemini koruyor. Ancak bu GoKartPro Lamborghini Edition tam olarak çocuklara hitap etmiyor. Bu model daha üst düzey bir seçenek konumunda.

İlginizi Çekebilir

Lüksün de lüksü katlanabilir telefon modeli