reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Xiaomi tanıttı: Ninebot GoKartPro Lamborghini Edition

Xiaomi tanıttı; işte karşınızda Ninebot GoKartPro Lamborghini Edition

Xiaomi destekli firmalardan Ninebot ya da Segway Ninebot’un ürün gamına bu sefer Ninebot GoKartPro Lamborghini Edition eklendi. İşte detayları;

Xiaomi firmasının 10. yıl etkinliğinde görücüye çıkartılan Ninebot GoKartPro Lamborghini Edition, yarış eğlencesinde son noktalardan birisi konumunda yer alıyor. Lamborghini’nin ikonik sarı rengini taşıyan ve gerçekten hiper otomobil hissi oluşturan bir tasarımla gelen araç, arkasında çok hoş duran bir rüzgarlık taşıyor ve spor direksiyonu ile beğeni oluşturuyor. Tamamen elektrikli olan ve burada 432 Wh pil paketi üzerine kurulan ürün, söylendiği kadarıyla özel lastikleriyle üst düzey bir drift yani yanlama deneyimi getiriyor. Yapay motor sesi verebildiği aktarılan GoKart, Xiaomi’ye göre tam dolu piliyle 400 metrelik bir pisti 40 km/s hızda 62 kez dönebiliyor. Bu da oldukça iyi görünüyor. Model için şimdilik diğer detaylar gizemini koruyor. Ancak bu GoKartPro Lamborghini Edition tam olarak çocuklara hitap etmiyor. Bu model daha üst düzey bir seçenek konumunda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi imzalı Ninebot GoKartPro Lamborghini Edition gerçekten güzel görünüyor

Ancak aracın kaça satılacağı bilinmiyor. Türkiye pazarına gelip gelmeyeceği konusunda henüz bilgimizin olmadığı, ancak gelme ihtimalinin çok düşük olduğu ürün, sevenlerin ilgisini fazlasıyla çekmiş durumda.

İlginizi Çekebilir

Lüksün de lüksü katlanabilir telefon modeli