reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Nova 6 5G

Huawei Nova 6 5G ve çok dikkat çekecek renk seçeneği

Yakın zamanda tanıtılacağı düşünülen Huawei Nova 6 5G modelinden yeni bir resmi basın görseli sızdırıldı. Telefon gerçekten dikkat çekiyor.

Huawei, biliyorsunuz ürün gamını büyütmeye devam ediyor. Burada telefon tarafına gelecek en yeni modeller ise Nova 6 ve Huawei Nova 6 5G olacak. Kısa süre önce üç farklı renk seçeneğiyle karşımıza çıkan telefonlar, şimdi “kırmızı” olarak geçen yeni bir renkte de görücüye çıktı. Toplamda dört farklı renk seçeneğine sahip olacak akıllı telefonlar, firmanın son dönemde tanıttığı en iddialı modellerinden olacak izlenimi oluşturuyor. Cihazlar görebileceğiniz üzere özellikle ekrana entegre edilen çiftli ön kamerasıyla dikkat çekiyor. Bu kameraları Samsung Galaxy S10 Plus’tan farklı olarak sağa değil sola yerleştiren Nova 6 ailesi, burada yüksek ihtimalle geniş açı ile ultra geniş açı kamera taşıyor. Bazı kaynaklar ise geniş açı + ToF sensörünün kullanıldığını düşünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Nova 6 5G ve Nova 6 için sızan teknik detaylar ise şunlar

İsimlerinden de anlaşılabileceği üzere 4G ve 5G ağlara özel iki farklı versiyon halinde yolda olan telefonlar, resmi kayıtlara göre 40W hızlı şarj sistemiyle geliyor. Arkalarında 3D ToF dahil dörtlü bir kamera kurulumu bulunan telefonların, birer amiral gemisi olduğu düşünülüyor. Bu açıdan güçlerini çok yüksek ihtimalle Kirin 990 / Kirin 990 5G işlemcilerden alan cihazlar, resmi duyuru için gün sayıyor. Cihazların Android lisansı taşıması ise beklenmiyor.

İlginizi Çekebilir

Samsung telefonların yeni arayüz yapısı One UI 2