reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Nova 6G ve MatePad Pro

Dikkat çeken Huawei Nova 6G ve MatePad Pro’dan yeni görseller

Yakın zamanda tanıtılacağı düşünülen Huawei Nova 6, Nova 6 5G ve gelişmiş Android tablet MatePad Pro için yeni görseller çıktı.

Huawei, ürün gamını büyütmeye devam ediyor. Burada telefon tarafında gelen ilk modeller ise Nova 6 4G ve Nova 6 5G olacak. Kısa süre önce yukarıda gördüğünüz üç farklı renk seçeneğiyle karşımıza çıkan telefonlar, özellikle mavi rengiyle dikkat çekecek izlenimi oluşturuyor. Diğer taraftan gelişmiş Android tablet MatePad Pro için yapılan yeni sızıntı, modelin dört farklı renk seçeneğini karşımıza getiriyor. Burada en çok turuncu gövde rengi dikkat çekerken, modelin pazardaki en güçlü Android tabletlerden olması bekleniyor. Ancak buna rağmen ürünün için çok zor. Çünkü hem telefon hem de tablet Android lisansları olmadan geliyor deniyor.

Huawei Nova 6G ve MatePad Pro
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Nova 6 serisi için teknik detaylar şunlar

Cihazlar özellikle ekrana entegre edilen çiftli ön kamerasıyla dikkat çekiyor. 4G ve 5G ağlara özel iki farklı versiyon halinde gelen telefonlar, resmi kayıtlara göre 40W hızlı şarj sistemiyle geliyor. Arkalarında 3D ToF dahil dörtlü bir kamera kurulumu bulunan modellerin, birer amiral gemisi olduğu düşünülüyor. Bu açıdan güçlerini çok yüksek ihtimalle Kirin 990 / Kirin 990 5G işlemcilerden alan telefonlar, merak uyandırıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei MatePad Pro ise şu detaylarla geliyor

Tasarımsal olarak görebileceğiniz gibi iPad Pro’yu akıllara getiren tablet, yuvarlak çizgilere ve ince çerçevelere sahip. Ön yüzünde bir parmak izi sensörü olmayan ve ön kamerasını sol tarafa konumlandırılan bir ekran deliğinde taşıyan tablet, arkasında çiftli kamera barındırıyor. Bağlantı tarafında USB-C kullanan modelin, gücünü Kirin 990 işlemci ve en üstte 8 GB RAM‘den alacağı söyleniyor. 256 GB’a kadar depolama sunulacağı söylenen MatePad Pro, üzücü şekilde 3,5 mm kulaklık girişi taşımıyor.

İlginizi Çekebilir

Samsung telefonların yeni arayüz yapısı One UI 2