reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Watch akıllı saat
Xiaomi Mi Watch akıllı saat
Xiaomi Mi Watch akıllı saat
Xiaomi Mi Watch akıllı saat
Xiaomi Mi Watch akıllı saat
Xiaomi Mi Watch akıllı saat
Xiaomi Mi Watch akıllı saat

WearOS’lu Xiaomi Mi Watch akıllı saat tanıtıldı; işte fiyatı ve tüm özellikleri

Detaylarına aşağıda ulaşabileceğiniz Xiaomi Mi CC9 Pro yanında beklenen Xiaomi Mi Watch akıllı saat modeli de tanıtıldı. İşte tüm detaylar;

Apple Watch ile oldukça benzer bir tasarım üstüne kurulan Xiaomi Mi Watch akıllı saat, son dönemde en çok merak uyandıran Xiaomi ürünleri arasında yer alıyor. Çin’de düzenlenen etkinlikte resmi olarak görücüye çıkartılan model, genel olarak oldukça şık görünüyor. İki farklı gövde rengi bulunan ve kayışları değiştirilebilen saat, Apple Watch pahalı gelen iPhone kullanıcıları ve özellikle Xiaomi marka Android telefon sahipleri için çok güzel görünüyor. Android tabanlı WearOS işletim sistemi üstüne kurulmuş saatlere özel MIUI arayüz ile gelen Mi Watch, gücünü Snapdragon Wear 3100 işlemciden alıyor. Biraz kalın olan kasasında GPS, WiFi, Bluetooth ve NFC birimleri yer alan saat, tahmin edebileceğiniz üzere optik nabız sensörünü de beraberinde getiriyor.

Her kalemde detayı aktivite takibi yapabilen Xiaomi Mi Watch akıllı saat, bir hoparlör ile mikrofon donanımlarına da sahip. Bu sayede hem eSIM temelinde telefon görüşmesi hem de dijital asistan XiaoAI ile etkili bir iletişim kurulabiliyor. Akıllı telefonlardan olabildiğince bağımsız olan ancak bağlı cihazların tüm bildirimlerini de üzerine alabilen model, daha çok Çin’e özel bir uygulama altyapısına (Şimdilik uyumlu 40’dan fazla uygulama) sahip. 1,78 inç her zaman açık özellikli AMOLED ekranı , 44 mm gövdesi ve 570 mAh pili bulunan saat, normal kullanımda 36 saatlik bir pil ömrü sunabiliyor. 8 GB dahili depolaması olan model, 1 GB RAM’e sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Xiaomi Mi Watch akıllı saat
Xiaomi Mi Watch akıllı saat
Xiaomi Mi Watch akıllı saat

Xiaomi Mi Watch akıllı saat tam bir fiyat performans modeli

Resmi ya da resmi olmayan kanallar aracılığıyla Türkiye’de de satılacağı düşünülen akıllı saat, açıklandığı kadarıyla yaklaşık olarak 185 dolar fiyat etiketine sahip. Bu fiyat etiketiyle geniş bir kitleye hitap eden model, satış konusunda beklentileri aşacak izlenimi oluşturuyor. Bu arada saatin özel bir versiyonu da bulunuyor. Bu gerçekten dikkat çeken Mi Watch Premium Edition isimli sürüm, normalden farklı olarak safir cam ile korunuyor ve paslanmaz çelik kasaya sahip. Aynı zamanda metal kayış ile gelen sürümün fiyatı ise 285 dolar seviyesinde karşımıza çıkıyor.

İlgili Video