reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Watch Akıllı saat
Xiaomi Mi Watch

Xiaomi Mi Watch Pro ve Mi Watch’un fiyatı ortaya çıktı

Akıllı saat resmen tanıtıldı. Tüm detaylar burada.

5 Kasım tarihinde Mi CC9 Pro akıllı telefon ile beraber tanıtılacak Xiaomi Mi Watch akıllı saat modeli, firmanın tek akıllı saati olmayacak.

Çok yakında resmi olarak tanışacağımız Xiaomi Mi Watch, yukarıda da görebileceğiniz üzere Apple Watch benzeri bir köşeli tasarıma sahip. Merakla beklenen model, yeni bir kaynağa göre tek başına gelmeyecek. Çünkü yeni kaynak firmanın bir Xiaomi Mi Watch Pro akıllı saat modeli tanıtacağını da aktarıyor. Normal modelden çok daha sonra satışa çıkacak denilen bu versiyonun, Mi Watch ile benzer özellikleri yuvarlak ekranlı bir tasarımda sunacağı aktarılıyor. Mi Watch’a yaklaşık olarak 185 dolar isteyeceği aktarılan Xiaomi‘nin, Mi Watch Pro içinse 200 doları geçeceği gelen bilgiler arasında yer alıyor. Pro modeli de WearOS üstüne kurması beklenmeyen firma, bu cihazla yuvarlak saat sevenleri de fazlasıyla memnun edecek gibi görünüyor. Modelin aşağıdaki gibi görünmesi bekleniyor.

Xiaomi Mi Watch
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Watch akıllı saat için tüm bildiklerimiz şöyle

Saatlere özel MIUI üstüne kurulan akıllı saat modeli, buna karşın bir uygulama marketine sahip. Snapdragon 3100 işlemci ile yolda olan saat, eSIM desteğini taşıyor. Saatin içinde GPS, WiFi, Bluetooth ve NFC birimleri de yer alırken, ürünün gövdesinde hoparlöre ek olarak bir mikrofon da yer alıyor. Bu sayede saat birçok benzeri gibi bağımsız hale geliyor. Dijital asistan XiaoAI ile gelen saatin, arkasında bir optik nabız sensörü de yer alıyor. Hepsine ek olarak saat yerleşik olarak müzik depolayabiliyor ve çalabiliyor. Böylelikle müzik konusunda da telefona olan ihtiyacı bitiren model, müziği istenirse kendi hoparlöründen, istenirse de bağlı Bluetooth kulaklıkta açabiliyor.

İlgili Video