reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Watch akıllı saat

Heyecan yarattı; Xiaomi Mi Watch akıllı saat modeli için hazır olun!

Akıllı telefon tarafında fırtına gibi esen Xiaomi, daha önce de bazı söylentileri gelen yeni akıllı saat modelini çok yakında lanse ediyor.

Xiaomi, detaylarına burada yer verdiğimiz Mi CC9 Pro akıllı telefon ile beraber bir akıllı saat modeli de lanse edecek. Firmanın resmi olarak 5 Kasım lansman tarihini paylaştığı saat, firma için bir ilke imza atmaya hazırlanıyor. Çünkü Mi Watch isimli modelin Google’ın Wear OS işletim sistemi üstüne kurulacağı aktarılıyor. Android’in akıllı saatlere özel sürümü olan Wear OS, büyük yetenekleri bünyesinde barındırıyor. Bir Android akıllı telefon üreticisi olan Xiaomi için oldukça mantıklı olan bu saat, daha önce de söylediğimiz gibi geç kalınmış bir hamle olarak sayılıyor. Uzun süredir kullanımda olan ve ciddi şekilde geliştirilen Wear OS, Xiaomi’nin desteklediği hali hazırda satılan diğer akıllı saatlerin yazılımsal altyapısından çok ama çok daha fazlasını sunuyor. Şimdilik hakkında hiçbir bilginin olmadığı saatin, tasarımı da bilinmiyor. Ancak paylaşılan ilk görselden modelin yuvarlak bir tasarım yerine Apple Watch gibi olacağı tahmin ediliyor.

Xiaomi Mi Watch akıllı saat

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Watch akıllı saat modelinin fiyat performans oranı çok yüksek olacaktır

Akıllı saatin pazardaki en ucuz WearOS işletim sistemli model olacağı tahmin ediliyor. Fiyat performans oranını kurma konusunda her zaman iyi olan Xiaomi’nin, bunu yeni saatinde de değiştirmesi beklenmiyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın gelecekten gelen yeni telefonu