reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Watch Color akıllı saat
Xiaomi Watch Color akıllı saat

Xiaomi Watch Color akıllı saat için çıkan “Mi Watch Revolve” detayı

Xiaomi Watch Color akıllı saat modeli için sürpriz bir Mi Watch Revolve detayı ortaya çıktı. Peki bunun arkasında ne yer alıyor?

Xiaomi Watch Color, uzun süre önce tanıtılmış ancak pek fazla gündeme gelmeyen bir akıllı saat modeli. Yuvarlak gövdesiyle gerçekten oldukça şık görünen saat, resmi uygulama bulunduğu kadarıyla Çin dışında yani global pazarda Xiaomi Mi Watch Revolve adı altında satılacak gibi görünüyor. Bu açıdan yakında Çin dışında satışa çıkacağı düşünülen saat, gerçekten merak edilen ürünler arasında yer alıyor. Hatırlamak adına siyah ve gümüş versiyonları bulunan akıllı saat, 1,39 inç 454×454 piksel renkli AMOLED ekran üstüne kuruluyor. Firmanın Mi Watch akıllı saat modeli gibi Wear OS temelli saatler için MIUI ile gelen model, bünyesindeki 420 mAh piliyle 14 günlük (Sade modda 22 gün) bir kullanım ömrü sunuyor ve suya karşı dayanıklı tasarlanmış. Birçok farklı spor dalında detaylı aktivite takibi yapabilen ve kayış değişimine izin veren Watch Color, arkasında optik bir nabız sensörü barındırıyor ve Bluetooth 5.0 LE, NFC ve GPS + GLONASS donanımlarını barındırıyor. Uyku takibi de sunan ürün, 46,2 mm kasaya sahip ve firmanın sesli dijital asistanına erişim sağlayabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Watch Color akıllı saat kaça satılıyor?

Bünyesinde bir mikrofon birimi yer alan saat, yaklaşık olarak 112 dolardan raflardaki yerini alıyor. İlk olarak Çin’de satılan saatin, global fiyatı içinse henüz bir bilgimiz bulunmuyor. Bu modelin global lansmanı yapılırsa mutlaka Türkiye’de de satılacağını düşünüyoruz. Ancak henüz bunun için elimizde net bir bilgi yer almıyor.

İlgili Video