reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Watch Color akıllı saat

Xiaomi Watch Color akıllı saat tanıtıldı; işte ilk detaylar [Video]

Sürpriz model Xiaomi Watch Color akıllı saat tanıtıldı. Dikkat çeken saatin paylaşılan ilk detaylarına gelin birlikte bakalım;

Advertisement

En son karşımıza Mi Watch akıllı saat modeliyle çıkan Xiaomi, ürün gamına bir model daha ekledi. Kısa süre önce tanıtılan sürpriz model Xiaomi Watch Color, farkını yuvarlak ekranıyla / gövdesiyle koyuyor. Detaylı teknik detayları 3 Ocak tarihinde verilecek saat, ince çerçeveleriyle gerçekten oldukça şık görünüyor. 1,39 inç 454×454 piksel ekrana sahip olan akıllı saat, yan tarafında iki adet fiziksel buton taşıyor. Söylendiği kadarıyla 2 haftalık bir pil ömrü sunan saat, elbette su geçirmiyor. Birçok kalemde detaylı aktivite takibi yapabilen Xiaomi Watch Color, arkasında optik bir nabız sensörü barındırıyor. Akıllı saatin en büyük detayı olan fiyat ise henüz gizemini koruyor. Fiyatın da 3 Ocak tarihinde açıklanacağı tahmin ediliyor.

Xiaomi Watch Color akıllı saat
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Watch Color öncesinde ses getiren Xiaomi Mi Watch akıllı saat hangi özelliklere sahipti?

Hatırlamak adına Mi Watch, gücünü Snapdragon Wear 3100 işlemciden alıyor. Bünyesinde GPS, WiFi, Bluetooth ve NFC birimleri yer alan saat, Türkiye’de olmayan eSIM desteğini de taşıyor. Bu sayede telefonlardan bağımsız hale gelebilen saat, hoparlör ve mikrofonuyla dijital asistan XiaoAI ile etkili bir iletişim kurulabiliyor. 1,78 inç her zaman açık özellikli AMOLED ekranı , 44 mm gövdesi ve 570 mAh pili bulunan saat, normal kullanımda 36 saatlik bir pil ömrü sunabiliyor. 8 GB dahili depolaması olan model, 1 GB RAM’e sahip.

İlgili Video