reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Xiaomi Watch Color akıllı saat
Xiaomi Watch Color akıllı saat

Xiaomi Mi Watch Revolve akıllı saat geliyor; işte bilinenler

Xiaomi Watch Color akıllı saat modeli üzerine kurulan Xiaomi Mi Watch Revolve akıllı saat modeli global çıkışa hazırlanıyor.

Xiaomi Watch Color, uzun süre önce tanıtılmış ancak Çin dışına çıkmadığından pek fazla gündeme gelmeyen bir akıllı saat modeli. Yuvarlak gövdesiyle gerçekten oldukça şık görünen saat, geçtiğimiz aylarda Çin dışında yani global pazarda Xiaomi Mi Watch Revolve adı altında satılacak denilmişti. Kısa süre önce de bunun gerçek olduğu ortaya çıktı. Kaynaklara göre saat ilk olarak Hindistan pazarıyla global çıkışına hazırlanıyor. Hindistan’dan sonra Türkiye gibi pazarlara da getirileceği düşünülen saat, Hindistan’da yaklaşık 108 dolara satılacak deniyor. Yani model bütçe dostu sayılacak bir seçenek konumunda yer alıyor.

Hatırlamak adına siyah ve gümüş versiyonları bulunan akıllı saat, 1,39 inç 454×454 piksel renkli AMOLED ekran üstüne kuruluyor. Saatler için MIUI ile gelen model, bünyesindeki 420 mAh piliyle 14 günlük (Sade modda 22 gün) bir kullanım ömrü sunuyor ve suya karşı dayanıklı tasarlanmış. Birçok farklı spor dalında detaylı aktivite takibi yapabilen ve kayış değişimine izin veren Watch Color, arkasında optik bir nabız sensörü barındırıyor ve Bluetooth 5.0 LE, NFC ve GPS + GLONASS donanımlarını barındırıyor. Uyku takibi de sunan ürün, 46,2 mm kasaya sahip ve firmanın sesli dijital asistanına erişim sağlayabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Watch Revolve akıllı saat Türkiye’de çok ses getirebilir

Modelin resmi olarak gelmese de aracı isimler aracılığıyla Türkiye’de satılacağına kesin gözüyle bakılıyor. Ancak resmi bir adımın gelme ihtimali de yüksek görününüyor.

İlgili Video