reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Watch Revolve Active akıllı saat

Xiaomi Mi Watch Revolve Active akıllı saat modeli geliyor

Xiaomi ürün gamına bir akıllı saat modeli daha eklemeye hazırlanıyor. Bu sefer Xiaomi Mi Watch Revolve Active geliyor. İşte ilk detaylar;

Xiaomi ürün gamında birçok farklı akıllı saat yer alıyor. Bu modellerin en yenisi olacak Xiaomi Mi Watch Revolve Active, ilk olarak Hindistan merkezli olarak lanse edilecek.

Hindistan’da Xiaomi Mi 11 Lite ile beraber görücüye çıkacak bilgisi verilen model, görüldüğü kadarıyla yuvarlak bir tasarıma sahip.

Normal Revolve ile benzer olarak 1,39 inç boyutunda bir AMOLED ekran üzerine kurulması beklenen Revolve Active, kesin olarak SpO2 ölçüm özelliğine sahip. Yani ürün kandaki oksijen oranına aktif olarak bakabiliyor.

Revolve Active, isminde de geçtiği üzere aktif kişilere odaklanıyor. Bu açıdan akıllı saatin kesin şekilde suya dayanıklı olduğu düşünülüyor. Her kalemde aktivite takibi yapabilecek akıllı saat, nabız ölçümü yeteneğini de bünyesinde barındırıyor.

Xiaomi Mi Watch Revolve Active akıllı saat Türkiye pazarına da gelebilir

Ancak firmanın ürünü Türkiye’ye getirirken farklı bir isim kullanma ihtimali da bulunuyor. Biliyorsunuz Xiaomi bunu sık sık yapıyor.

Henüz fiyat konusunda bir sızıntının olmadığı saat, yüksek ihtimalle çok ucuz bir seçenek olacak. Ürünün resmi tanıtımı ise tam olarak 22 Haziran tarihinde yapılacak.

Not: Görsel temsilidir

İlginizi Çekebilir

Microsoft’un oyun tarafına özel yeni kulaklığı