reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Watch S1 Active akıllı saat

Şık tasarımlı Xiaomi Watch S1 Active akıllı saat ortaya çıktı

Fiyat-performans oranı yüksek Xiaomi imzalı akıllı saat modelleri arasına yakında Xiaomi Watch S1 Active isimli bir seçenek dahil edilecek.

Xiaomi Watch S1 Active akıllı saat, resmi tanıtımı öncesinde sızdırılan en yeni modellerden oldu. Şimdilik yukarıda gördüğünüz renklerde karşımıza çıkan ürün, yuvarlak yapıda ve basın görselleri yanıltmıyorsa oldukça ince çerçeveler üzerine kuruluyor. Bu açıdan oldukça modern görünen akıllı saat, sadece silikon kayışlar ile geliyor ve “Active” takısının işaret ettiği üzere daha önce tanıtılan Watch S1’in daha dayanıklı sürümü olarak öne çıkıyor. Genel olarak sportif kişileri odak noktasına alan akıllı saat için henüz bir teknik detay ise ortaya çıkmış değil. Eğer Watch S1 temel alınacaksa, suya dayanıklı akıllı saatte 1,43 inç AMOLED ekran yer alabilir.

Bu arada bugün tüm detaylarına burada yer verdiğimiz, daha önce tanıtılmış Xiaomi 12 serisi için de yeni görseller sızdırıldı. Bu görsellerin ilk aşamada Çin’e özel kalan telefonların global hallerini gösterdiği aktarılıyor. Çin ile global sürümler arasında tek fark arkaya konulan yeni “5G” ibaresi gibi duruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Toplamda üç farklı modelden oluşan Xiaomi 12 serisinden bir akıllı telefonun Türkiye’de de satılmasını bekliyoruz ancak henüz bu konuda Xiaomi Türkiye’den resmi bir işaret gelmiş değil. Bu arada ek bilgi olarak Xiaomi Mi Band 7 de geliyor. Onun sızdırılan ilk detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Xiaomi Watch S1 Active akıllı saat yanında bu da ilginizi çekebilir: Asus imzalı katlanabilir ekranlı ilk dizüstü modeli ile tanışın