reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Watch S1 ve S1 Active

Xiaomi Watch S1 ve S1 Active

Xiaomi Watch S1 Active akıllı saat

Xiaomi Watch S1 Active akıllı saat

Şık tasarımlı Xiaomi Watch S1 Active akıllı saat tanıtıldı

Fiyat-performans oranı yüksek Xiaomi imzalı akıllı saat modelleri arasına bugün resmen Xiaomi Watch S1 Active de dahil edildi.

Xiaomi Watch S1 Active akıllı saat, geçtiğimiz hafta sızdırılan en yeni giyilebilir ürünlerden olmuştu ve artık resmi olarak da karşımızda yer alıyor. Yukarıda gördüğünüz üç farklı renkte hazırlanan zorlu şartlara özel şık tasarımlı ürün, teknik açıdan baktığımız zaman 1,43 inç AMOLED ekran üzerine kuruluyor. Sorunsuz olarak 50 metre derine inebildiği aktarılan saat, 12 günlük normal kullanıma özel bir pil süresi getiriyor. 200’den fazla saat arayüzü taşıdığı aktarılan modelin, 117 farklı sporu algılayabildiği de belirtiyor. iOS ve Android telefonlar ile çalışabilen telefon görüşme özellikli Watch S1 Active, NFC taşıyor, Alexa desteğine sahip, bünyesinde çift frekanslı GPS barındırıyor ve nabız yanında kandaki oksijen oranını da ölçebiliyor.

Genel olarak sportif kişileri odak noktasına alan ve spesifik olarak Watch S1 üzerine kurulan akıllı saat Watch S1 Active, yüksek ihtimalle önümüzdeki dönemde Türkiye’de de satılacak ürünler arasında yer alıyor. Peki modelin fiyatı ne kadar? Ürün için açıklanan yurt dışı satış fiyatı 199 dolar seviyesinde yer alıyor. Bu arada Türkiye satış ihtimali olan ürünlerden şık tasarımlı ve deri kayışlı Watch S1 de küresel pazara 269 dolar fiyat ile çıkarılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu arada ek bilgi olarak merak uyandıran akıllı bilekli modeli Xiaomi Mi Band 7 de aktif olarak yolda bulunuyor. Henüz tam olarak ne zaman satılacağı bilinmeyen modelin geçtiğimiz günlerde sızdırılan ilk detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Xiaomi Watch S1 Active akıllı saat yanında bu da ilginizi çekebilir: Asus imzalı katlanabilir ekranlı ilk dizüstü modeli ile tanışın