reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Watch S1 Active

Xiaomi Watch S1 Active akıllı saat için satış fiyatı sızdırıldı

Fiyat-performans oranı yüksek Xiaomi imzalı akıllı saat modelleri arasına yakında Xiaomi Watch S1 Active de dahil edilecek.

Xiaomi Watch S1 Active akıllı saat, geçtiğimiz hafta sızdırılan en yeni giyilebilir ürünlerden olmuştu. Yukarıda gördüğünüz üç farklı renkte karşımıza çıkan ürün, bugün hem fiyat hem de teknik detaylar kazandı. Buna göre yurt dışı satış fiyatı yaklaşık 199 euro seviyesinde olacak model, kaynaklara göre 1,43 inç AMOLED ekran üzerine kuruluyor ve 4 GB RAM taşıyor. Sorunsuz olarak 50 metre derine inebileceği aktarılan saat, 12 günlük normal kullanıma özel bir pil süresi getiriyor. 200’den fazla saat arayüzü taşıdığı iddia edilen modelin, 117 farklı sporu algılayabildiği belirtiyor. iOS ve Android telefonlar ile çalışabilecek Watch S1 Active, NFC taşıyor, Alexa desteğine sahip, bünyesinde çift GPS barındırıyor ve yüksek ihtimalle nabız yanında kandaki oksijen oranını da ölçebiliyor.

Yuvarlak yapıda ve basın görselleri yanıltmıyorsa oldukça ince çerçeveler üzerine kuruluyor. Bu açıdan oldukça modern görünen akıllı saat, sadece silikon kayışlar ile geliyor ve “Active” takısının işaret ettiği üzere daha önce tanıtılan Watch S1’in daha dayanıklı sürümü olarak öne çıkıyor. Genel olarak sportif kişileri odak noktasına alan akıllı saat Watch S1 Active, yüksek ihtimalle Türkiye’de de satılacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu arada ek bilgi olarak merak uyandıran akıllı bilekli modeli Xiaomi Mi Band 7 de geliyor. Onun sızdırılan ilk detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Xiaomi Watch S1 Active akıllı saat yanında bu da ilginizi çekebilir: Asus imzalı katlanabilir ekranlı ilk dizüstü modeli ile tanışın