reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Watch S1 Active GL

12 gün pil ömrü vadeden Xiaomi Watch S1 Active akıllı saatin fiyatı düştü; işte cihazın indirimli fiyatı [Şubat 2024]

Xiaomi Watch S1 Active akıllı saatin fiyatı yeniden geriledi. Uygun fiyata güçlü bir performans vadeden saatte 1,43 inçlik AMOLED ekran bulunuyor. Canlı ve parlak bir deneyim vadeden bu ekran safir camla kaplı. Genellikle üst segment modellerde gördüğümüz bu ekran çizilmelere ve darbelere karşı dayanıklı.

Xiaomi Watch S1 Active deri kayış ve kire dayanıklı florlu kauçuk kayış seçeneğiyle geliyor. Bizim indirimde söz ettiğimiz Xiaomi Watch S1 modelinde kauçuk kayış bulunuyor. Xiaomi Watch S1’de çoğu üst düzey modelde olduğu 50 metre suya dayanıklılık özelliği de var. Akıllı saatte 470 mAh kapasiteli pil kullanılıyor. Kullanıcılar akıllı saatteki pili tam olarak şarj ettiklerinde 12 güne varan bir deneyim elde edebiliyor. iOS ve Android‘li cihazlarla uyumlu şekilde çalışan saat 200’den fazla saat arayüzü taşıyor. 117 farklı sporu algılayabilen model Bluetooth üzerinden telefon görüşmelerine de imkan tanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Watch S1 Active akıllı saatte SpO2 özelliği var mı?

Gün boyu kalp ritmi ve SpO2 takibi yapabilen saatte çift frekanslı GPS özelliği de mevcut. Alexa desteği de sunan modelde NFC özelliği de var. Xiaomi Watch S1 sunduğu kaliteli gövde ve özelliklerle şu sıralar akıllı saat piyasadan daha uygun fiyata satılıyor. Piyasada daha yüksek fiyata satılan akıllı saat yapılan indirimle şu anda 2.699 TL‘ye temin edilebiliyor.

xiaomi

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın