reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Watch S1 Active GL

Çelik gövdeli Xiaomi Watch S1 için indirim fırsatı; işte akıllı saatin fiyatı

Geçtiğimiz mart ayında tanıtılan Xiaomi Watch S1 Active GL akıllı saatin fiyatı düştü. Piyasadaki fiyatı 2.800 TL olan akıllı saat bir satış kanalında şu anda 2.109 TL‘ye satın alınabiliyor.

1,43 inç AMOLED ekranı bünyesinde barındıran saatte safir cam yer alıyor. Safir cam sayesinde saatteki ekran çizilmiyor.  Paslanmaz çelik gövdesiyle hem dayanıklı hem de şık bir tasarıma sahip olan model deri kayış ve kire dayanıklı florlu kauçuk kayış seçeneğiyle geliyor. Bizim indirimde söz ettiğimiz Xiaomi Watch S1 modelinde kauçuk kayış bulunuyor. Xiaomi Watch S1’de çoğu üst düzey modelde olduğu 50 metre suya dayanıklılık özelliği de var. Akıllı saatte 470 mAh kapasiteli pil kullanılıyor. Kullanıcılar akıllı saatteki pili tam olarak şarj ettiklerinde 12 güne varan bir deneyim elde edebiliyor. iOS ve Android‘li cihazlarla uyumlu şekilde çalışan saat 200’den fazla saat arayüzü taşıyor.

Xiaomi Watch S1 çok sayıda egzersiz özelliğine destek veriyor

117 farklı sporu algılayabilen model Bluetooth üzerinden telefon görüşmelerine de imkan tanıyor. Gün boyu kalp ritmi ve SpO2 takibi yapabilen saatte çift frekanslı GPS özelliği de mevcut. Alexa desteği de sunan modelde NFC özelliği de var. Xiaomi Watch S1 sunduğu kaliteli gövde ve özelliklerle şu sıralar akıllı saat sahibi olmayı düşünenlere göz kırpıyor.

xiaomi

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın