reklamı kapat

POPÜLER

Epic Games Store ücretsiz oyun

Epic Games Store bu sefer iki farklı ücretsiz oyun veriyor

Epic Games Store tarafından verilen yeni ücretsiz oyunlar Black Widow: Recharged ve Centipede: Recharged oldu, gelecek duyurusu yapıldı.

Epic Games Store üzerinde ücretsiz olarak verilen yeni ücretsiz oyunlar Black Widow: Recharged ve Centipede: Recharged oldu. Ücretsiz olması sevindiren ilk oyun için şu açıklama yapılıyor: “Kült klasiğin geri döndüğü iki analoglu bu çılgın nişancı oyununda örümcek ağını böcek saldırılarına karşı korurken Megan McDuffee’nin etkileyici melodilerinin keyfini çıkar. 30 meydan okumada veya arcade modunda tek başına veya bir arkadaşınla yerel eşli oyna.” 

İkinci oyun Centipede: Recharged için açıklama ise şöyle: “Nostaljik bir klasiğin geri döndüğü bu oyunda böcekleri patlatıp yüksek skorlar kovalarken Megan McDuffee’nin sürükleyici orijinal oyun müziklerine kendini kaptır. 30 benzersiz meydan okumada veya sonsuz arcade modunda tek başına veya bir arkadaşınla yerel eşli oyna.” Bu oyunlar 3 Mart sonrasında ücretsiz elde edilebilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Black Widow: Recharged ve Centipede: Recharged, Epic Games Store üzerinde 10 Mart tarihine kadar ücretsiz olacaklar. 10 Mart sonrasında ise yeni verilecek ücretsiz oyun şu an 49 TL’ye satılan Cities: Skylines olacak. Bilmeyenler için şehir kurma odaklı oyunun açıklaması şöyle: “Cities: Skylines, klasik şehir kurma simülasyonunun modern bir versiyonudur. Oyun, gerçek bir şehri yaratıp idare etmenin heyecanını ve zorluklarını yaşatabilmek için bir taraftan şehir kurma tecrübesinin oturmuş yapısını korurken diğer taraftan yeni oynanış unsurları sunarak bu tecrübeyi genişletiyor.”

Ücretsiz Epic Games Store oyunları gelirken bu da ilginizi çekebilir: OPPO’nun hazırladığı ilginç telefon konsepti